Jump to content
Shokk

Kõige seksikam mees Eestis???

Recommended Posts

Ainult lihased ja hea väljanägemine ei tee inimest seksikaks. See on ikka see "midagi", mille kohta meil teaduslikku seletust ei ole. Tanel Tatter ei ole eriliselt kena ega sportlik mees, aga ta on huvitav isiksus ning see teebki temast seksika mehe. Mees, kes julgeb välja öelda oma arvamust ning kellel on oma stiil. Kuna meediasse ilmus üsna hiljuti, siis rahva jaoks on ta uus ja huvitav ning jäänud oma mahlakate ütlemistega meelde.

Ei ole midagi teha, vahel on kleenukese kehaehitusega ja sorakate juustega mees seksikam ja mehelikum kui pruuniks päevitanud lihastes sportlane :rolleyes:

P.S. See oli minu arvamus. Eks igal ühel on oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rambo vennapoeg. woooooord su jutu peale!!! :rolleyes: Kahjuks on tõesti nii, et me ei ela enam Vanas Roomas, kus mehe ilu oli mehe muskel. Tänapäeval on linnanurgad mingeid imelikke Armani kondiklõbinaid täis ja naised mõtlevadki, et vohhh on "meees".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust näeb Vend Vähk väga hea välja. Ei mingit üle pingutamist. http://gallery.amazon.ee/albums/EKV_2005_t...tagused/aao.jpg

Eks vend v on ilus mees küll jah, kui te veel tema süüvärki kuuleksite naeraksite ennast lolliks. Lahe mees. Aga nagu meil kõigil, nii ka temal kindlasti puudusi mille kallal võiks norida. Kas ta ka seksikas on ei oska kaasa rääkida, las selles osas võtavad siin naised ikka sõna. Millegipärast on nad kuss kõik. Võiksite ju ikka öelda, et kas musklis mehed on teie meelest, armsad naised, seksikad või ei ole seda mitte?

Äkki mõnele meeldivad isegi sellised lihastes monstrumid. Nagu Colemad ja teised....

Tehke häält kallis õrnem sugu. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mina näiteks olen naine!

Ja minu poolt üles seatud Eesti seksikaima kandidaadi järgi otsustades :rolleyes: - musklis mehed ON seksikad.

Kusjuures - mitte alati. Trennis näen iga jummala päev ka mehi, kes on vaieldamatult musklis, aga no mingit seksikust neist minu jaoks küll ei kiirga.

Niiet ilu on ikka vaataja silmades, usun. Kuidas seel oligi - ühele ema, teisele tütar :o .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aktivist- sa dj Ryan Angelosest pole huvitatud vä?

Nõustun FG-ga. Ja no tõesti: see Ryan Angelos või mis/kesiganes-oeh, ärge nüüd südant päris pahaks kah ajage, eksole... :rolleyes: Me räägime siin ju MEESTEST, mitte...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teete Ryanile ülekohut.

Üks pilt ka Ryanist

http://img46.imageshack.us/img46/1518/ryamangelos9kc.jpg

Vaata ka:

Ryan Angelos

Pane 10 ja poole minuti peale. Ja peale reklaami tantsib Ryan veel. :rolleyes:

Vot naised- Dj Ryan võtab muusika väga kuumalt ülesse ja teie panete oma fantaasiad mängu ja saate lõpus väga kõva erutuse, seejärel annab Ryan enda poolt kõik ja teeb teile tuff-tuff-tuff, trrrrr. :o

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis teil Ryani vastu on??  Tantsib ju hästi kuigi jutt on jah nagu ta on:D

Lausa südantsoojendav on tõdeda, et foorumikasutajate hulgas on nii palju rikkumata, lapsemeelse mõtte- ja tundemaailmaga inimesi!

Neile teadmiseks selline ehmatav fakt:

Inimene on loomult kade ja väiklane. Pole midagi imestada, kui tehakse teisi maha. Tark ütluski selle kohta, et eestlase rahvustoit on teine eestlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×