Jump to content
Shokk

Kõige seksikam mees Eestis???

Recommended Posts

Ma ei saa aru millised naised seda küll valisid ;)

Ma saan aru, et Tatter võib olla lahe kuju, aga SEKSIKAS?!?

Ilmselt raiskame oma aega trennis :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehee ... minu arust oleks võinud Tatteri kanditatuuri esitada hoopis "kõige naiselikum hetero mees" kategoorias :D

KÕIGE SEKSIKAM MEES???

Minu jaoks ... enda mees - intelligentne, väljanägemine hea ja lihas täitsa kobe :o

Miks on meestel üldse vaja endi hulgast seksikaimat valida??? Mina küsiks pigem seda ;) Ah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga seda ei valinud ju mehed?!? Või valisid?

Usu mind... veel kõvasti naiselikumaid meesoost avaliku elu tegelasi on olemas :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rääkida seksikusest üldse, siis väljanägemine on küll tähtsal kohal, aga inimese aura on tähtsam - see mis temast õhkab kui ta teistega suhtleb. See omakorda tuleb inimese kasvatusest, silmaringist, mõtlemisvõimest, iseloomust jne

Seksikas on tasakaalus inimene. Inimene ei ole tasakaalus kui tema vaim või füüsis on närb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whatta :o Tatter sai sellise tiitli ! Muidugi vend paneb saates Hoia ja Keela päris head teksti .. aga seksikusest ei oska ma mida üelda ;)

Muudetud kasutaja Rihostern poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

misk üldse mehed sellel teemalv astavad?

Olete kadedad või lihtsalt igav?

igatahes valitakse niikuinii seksikas mees kuulsuste seast mitte iga mehe seast, ja pealegi igal ühel oma maitse, seda juttu tuleb ka järgida;)

Igatahes, head mõtlemist teile:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge, kuulge, te ikka ei tea asjast midagi...miks ta muidu Eesti seksikamaks meheks valiti, järelikult on temas midagi ,mida TEIL ei ole. Vot

Muudetud kasutaja rauul poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sama küsimus ,et kes peaks olema reidis top 1,täiesti möttetu ju las ta olla nn. eesti seksikaim mees,kuigi see on köike muud kui töde.... keskmine eesti pilbas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×