Jump to content
WolV

palun nõu!

Recommended Posts

Tervist.

Äkki annaksite nõu, kas nii on mõtekas teha.

2 kuud tegin vaikselt trenni algajate kava järgi.

Nüüd umbes 2 nädalat olen teinud oma kava järgi, sest selles teises kavas, mis seal treeningkavade all on päris palju jalga, ning mõtlesin, et panen just rohkem rõhku ülakehale ja nati vähem jalgadele. Teen 4 korda nädalas trenni: esmaspäeval, reedel saan käia jõusaalis ning teisipäeval ja neljapäeval siis teen nagu kodus, sest teisel ja neljandal nädala päeval on jõusaal pungil inimesi täis :) .

Jalgadele mõtlesin

Esmaspäeval:

Rind, selg, õlad, sääred ja kõht.

Teisipäeval:

Biitseps, triitseps, jalad ja kõht.

Neljapäev sama mis esmaspäev ja reede sama mis teisipäev.

Kolmapäev ja pühapäev kohe kindlasti puhkus ja laupäev midagi aeroobset.

Kõik nõuanded on tere tulnud ja ültse kriitika :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
triitsepsi vöid iga päev ka teha,triits taastub 24h.

Nüüd sa oled küll millestki abosluutselt valesti aru saanud. Kõige kiiremini taastuvad sääred ja kõht ja nemadki ei taastu 24h ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa tahad teha yhel p2eval rinna,selja,õla,sääred ja kõhu?Kaua sa seal jõusaalis oled?Ja isegi proffidel läheks raskeks kõiki neid asju yhel päeval treenida rääkimata siis algajast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
triitsepsi vöid iga päev ka teha,triits taastub 24h.

Mees, häbene oma lollust, ausalt.

järelikult on eesti parima treeneri sönad valed?nii mulle igatahes räägiti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
triitsepsi vöid iga päev ka teha,triits taastub 24h.

Mees, häbene oma lollust, ausalt.

järelikult on eesti parima treeneri sönad valed?nii mulle igatahes räägiti

Tee siis triitsepsit iga päev kui tahad! :P

Muudetud kasutaja kaiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
triitsepsi vöid iga päev ka teha,triits taastub 24h.

Mees, häbene oma lollust, ausalt.

järelikult on eesti parima treeneri sönad valed?nii mulle igatahes räägiti

Järelikult on ju siis valed!?!?

Eks sa mees mine ja proovi triitsa iga päev treenida ja vaata kaua vastu pead. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
triitsepsi vöid iga päev ka teha,triits taastub 24h.

Mees, häbene oma lollust, ausalt.

järelikult on eesti parima treeneri sönad valed?nii mulle igatahes räägiti

Järelikult on ju siis valed!?!?

Eks sa mees mine ja proovi triitsa iga päev treenida ja vaata kaua vastu pead. :P

3,4 korda teen nädalas ja pole mingit probleemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
triitsepsi vöid iga päev ka teha,triits taastub 24h.

Mees, häbene oma lollust, ausalt.

järelikult on eesti parima treeneri sönad valed?nii mulle igatahes räägiti

Järelikult on ju siis valed!?!?

Eks sa mees mine ja proovi triitsa iga päev treenida ja vaata kaua vastu pead. :P

3,4 korda teen nädalas ja pole mingit probleemi.

Oi , oi , oi.............. :)

Mis sa oskad öelda, njah Hr. Schwarzenegger treenis oma biitsepseid ka 30 seeriat ühes treenigus ja vaadake millised need olid. KUID SEDA MITTE iga päev. Aga kui nn. Eesti parim treener soovitab IGA PÄEV TREENIDA TRIITSEPSIT ! ! ! TEKIB KOHE KÜSIMUS, KES ON SEE MEES JA KES TALLE SELLE TIITLI OMISTAS. <_<

PEAKS KA KOHE SEDA ASJA PROOVIMA........ :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

juu ma pean jah üle küsima selle aga igatahes nönda ma kuulsin ja samas vöib see oleneda ka inimesest igatahes 3,4 korda nädalas minu jaoks on normaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enamikel tekib õige valu alles ühe kahe päeva pärast peale trenni...triitseps jääb igatahes minul lihastest kõige rohkem valusaks ja ei kujuta ette mis oleks kui iga päev lasta talle 13-15 seeriat... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juu ma pean jah üle küsima selle aga igatahes nönda ma kuulsin ja samas vöib see oleneda ka inimesest igatahes 3,4 korda nädalas minu jaoks on normaalne.

Kui hindad oma arengut igati heaks, siis anna tuld. V-olla saab sinust kunagi Mr. Triitseps. Seda heas mõttes. Kunagi sai selle tiitli omanikuks Kevin Levrone. Ma ei tea kuidas ta neid treenis, aga kenad olid need küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juu ma pean jah üle küsima selle aga igatahes nönda ma kuulsin ja samas vöib see oleneda ka inimesest igatahes 3,4 korda nädalas minu jaoks on normaalne.

Kui hindad oma arengut igati heaks, siis anna tuld. V-olla saab sinust kunagi Mr. Triitseps. Seda heas mõttes. Kunagi sai selle tiitli omanikuks Kevin Levrone. Ma ei tea kuidas ta neid treenis, aga kenad olid need küll.

Köigepealt tulen ma eesti parimaid troonilt kukutama ja siis vaatame edasi :) aga seda paari aasta pärast. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juu ma pean jah üle küsima selle aga igatahes nönda ma kuulsin ja samas vöib see oleneda ka inimesest igatahes 3,4 korda nädalas minu jaoks on normaalne.

4 korda nädalas triitseps ära kurnata ja ära taastada, võtan mütsi maha sellise mehe ees! RESPECT! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juu ma pean jah üle küsima selle aga igatahes nönda ma kuulsin ja samas vöib see oleneda ka inimesest igatahes 3,4 korda nädalas minu jaoks on normaalne.

4 korda nädalas triitseps ära kurnata ja ära taastada, võtan mütsi maha sellise mehe ees! RESPECT! :P

Oota natuke oma mütsiga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul l2ks siin kava natuke sassi, sest valel ajal vahetasin kava 2ra ja tuli 2 trenni j2rjest nii, et esimene trenni tegin biitsepsit ja triitsepsit ja j2rgmine trenn tegin surumist. Vahe oli 3 p2eva ja triitseps oli t2iesti surnud enne teist trenni. M6tlesin, et kannab 2ra kyll, aga surumist olin sunnitud 10 kilo v2iksema raskusega tegema seeriates ning 2 korda j2in kangi alla ka. Nii et see, et triitseps 24 tunniga 2ra taastub on kyll jama jutt. Ju siis ei koormata triitspesit piisavalt, kui ta nii kiiresti 2ra taastub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.bodybuilding.com/fun/mdlabs11.htm

Mõni teeb triitsa enamvähem iga päev , nagu paistab. Iris Kyle , miss Olympia vististi, teeb või vähemalt tegi tric iga päev , kui uskuda Flexi.Aga , kas sel mõtet on võib igaüks ise proovida ,kui julgeb.Üks asi veel , kui teha mingit lihast mitu korda nädalas , siis tehakse seda vist natuke teisiti , kui kord nädalas treenides , s.o. vähem harjutusi või väiksemad raskused ja mitte suutlikuse piirini koguaeg.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×