Jump to content
fier

reljeefsus

Recommended Posts

nu ma arvan et ma saavutan 100 kg natuke kiiremini kuna trenni algusel 1.5 kuud tagasi kaalusin 93 nuud juba 95, kui kaalu kasv samas vaimus jätkab siis saavutan 100kg umbes 3.5 kuuga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 1.70 pikkuse juures on ikka 100 kg kül jõhkramast jõhker,seda veel eriti ainult poole aastase treeninguga,ma olen 188cm pikk ja saja ringis ning mu trenni partner 185 ja ka sada kg ja eks seda rasva ole ka ikka oma jagu sina aga räägid et pole paksuke kuidas see võimalik on?sul peaks siis biitseps vähemalt 48 olema sellise kaalu ja pikkuse juures.Imemehi ikka leidub siin eestis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus .. 170 cm ja 100 kg = üks kandiline külmkapp, kes ei jaksa liigutada, joosta, hüpata, trepist käia, üle 1 minuti maadelda kui vaja jne. Kõike seda juba nati tehes on see ''külmik'' kohe punases. Lisaks tõenäoliselt ei paindu, on jäik, aeglane jne. Nõustun jrx-iga, oled 15, kaaluks sa 80 või isegi vähem, tunneks sa ennast oluliselt paremini. Aga eks igaüks ise teab mis teeb, mida tahab ,mis eesmärgid on ja kuidas endal parem on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biceps on mul muidu 40cm.

ainult et kõht on natuke teistest kehaosadest maha jäänud st. ülakeha ja jalad on keskmised aga kõhuke väike ees.

tegelikult jooksen ma üle 5 km vabalt ära, mitte väga kiiresti aga keskmise kiirusega.

ja kui jooksmisega juba suuri probleeme pole siis trepidega ammugi mitte

nii et paluks mitte niipalju halbu sõnu

Muudetud kasutaja olli15 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa siiamaani aru, mis su eesmärk on nii suur olemiseks? Suur koormus liigestele ja nii edasi. Sesmõttes, et minu biitseps on 35 cm, aga mina kaalun 70 kilo. Niigi olen üsna kandiline, ilmselt võiks lisada lihasmassi ja natuke rasva kuni 80ni, aga sealt edasi ei näeks küll mingit mõtet. Arvan, et 80 kilo peal oleks minu biitseps ka vähemalt 40 cm - selleks ei peaks vähemalt mina 95 kilo kaaluma. Ja mis tähtsus on üldse biitsepsi ümbermõõdul kui eesmärgiks ei ole kulturism?

Muudetud: lugesin teisest teemast, et ei tea kas kulturismi või jõutõstmise vahel valida. Kui need kaks ala eesmärgiks, siis võibolla tõesti anna minna. Ära ainult unusta korralikke venitamisi (peale trenni + kaks-kolm korda nädalas eraldi tunnised sessioonid) ning aeroobset, et keha funktsionaalsus ei kaoks.

Palju su jõutõstmistulemused on siis?

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis alad jõutõstmisesse läevad täpsemalt??

surumine? jõutõmme? kükk?

tean, ühes postituses kirjutasin, et mu jõutõstmise tulemused normaalsed.

tegelikult kui aus olla siis ma polegi enda rekordeid proovinud

järgmise nädala jooksul proovin selgeks saada.

kui suured raskused üldse oleksid mulle normaalsed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljamees oled ikka. Kiitled, et tõmbad rohkem kui 27-28 aastased tugevad tüübid sul jõusaalis ja ei oska isegi enda maksimume öelda :rolleyes:

Noh siuke hea stardieesmärk, kuhu poole püüelda "tavalisele" tugevale inimesele (tõsi, täisealisele mehele), on, et :

rinnalt surumine 1,5xkehamass (sinu puhul siis ca 145 kg)

kükk 2xkehamass (190 kg)

jõutõmme 2,5xkehamass (230 kg)

Minu arvates inimene, kes lihtsalt tahavb tugev olla ja teeb jõudu mingi muu spordiala kui tõstmise täienduseks võiks ka nende eesmärkide saavutamisel maksimumjõu konkreetse arendamise mõneks ajaks, kui mitte üldse kõrvale panna. Sõltub muidugi ka spordialast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×