Jump to content
Oliver555

kas?

Recommended Posts

kas antibiootikumid mõjutavad mu tugevust ja energiat ? olen juba 3 kuud tarbitanud neid j jõuan trenni teha ja kõike aga räägitase, et need pidavat hullu kurnama ja ma ei suuda endast maximumi anda ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to kobras: mul oli enam vähem samamoodi hiljuti, tarvitasin wdgp-d ning lemonit ja jäin haigeks ning peale nädalast antibiootikumide kuuri kaotasin 5kg keha massist! Aaga pea püsti, see tuleb tagasi, praegu ongi selline haiguste aeg, kui päike hakkab kõrgemalt käima on trennid effektiivsemad ja mass paremini tulemas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

antibiootikumi kuuri ajal ei tohi trenni teha! daaa, ma j2tan enamus kordadest antibiootikumid yldse ostmata kui arst v2lja kirjutab, kui asi v2ga t6sine ei ole siis ravin n2dalakese niisama ning asun uuesti trenni kallale. antibiootikumidega on nimelt lood nii, et kui neid väärkasutada, siis v6ib juhtuda nii, et nad ei m6ju enam indiviidile. n2iteks kui on vaja lahti saada seedeelundkonnas pesitsevatest 2halbadest" bakteritest ning syya vahelduva eduga v2ljakirjutatud antibiootikume(n2iteks ylep2eva manustamine), siis m6jutatavad bakterid, mis on omaette organismid t88tavad v2lja mooduse kuidas antibiootikumidele vastu panna ning siis on juba ravimine tsipa keerulisem. Ja otse loomulikult kurnavad antibiootikumid organismi, kahjulike bakteritega paralleelselt lähevad surma ka kasulikud bakterid mida inimene oma elutegevuseks kasutab. selleks et neid taastada tuleb juua biojogurteid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
antibiootikumi kuuri ajal ei tohi trenni teha! daaa, ma j2tan enamus kordadest antibiootikumid yldse ostmata kui arst v2lja kirjutab, kui asi v2ga t6sine ei ole siis ravin n2dalakese niisama ning asun uuesti trenni kallale. antibiootikumidega on nimelt lood nii, et kui neid väärkasutada, siis v6ib juhtuda nii, et nad ei m6ju enam indiviidile. n2iteks kui on vaja lahti saada seedeelundkonnas pesitsevatest 2halbadest" bakteritest ning syya vahelduva eduga v2ljakirjutatud antibiootikume(n2iteks ylep2eva manustamine), siis m6jutatavad bakterid, mis on omaette organismid t88tavad v2lja mooduse kuidas antibiootikumidele vastu panna ning siis on juba ravimine tsipa keerulisem. Ja otse loomulikult kurnavad antibiootikumid organismi, kahjulike bakteritega paralleelselt lähevad surma ka kasulikud bakterid mida inimene oma elutegevuseks kasutab. selleks et neid taastada tuleb juua biojogurteid

no mina kasutan akne pärast 3 kuud olen juba söönud igapäef 1 tabla.. nagu jõudu on aga samas on teatud piir millest enam yle ei lähe ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas muid ravimisviise, ravimeid enam ei tunnistatagi kui ainult antibiootikumid?? OK selle venna AKNE, LAS NEELAB. Aga muudel juhtudel tuleks esmalt ikka leebemaid variante proovida. Arstidel muidugi suva, antibiootikum mõjub ikka ja saab su nö. "kaelast" ära. Katsuge aga ikka ise ka natuke mõelda... Põletikkude raviks kasutage ikka esmalt leebemaid variante. Alustage kummeli ja saialille teest näiteks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas muid ravimisviise, ravimeid enam ei tunnistatagi kui ainult antibiootikumid?? OK selle venna AKNE, LAS NEELAB. Aga muudel juhtudel tuleks esmalt ikka leebemaid variante proovida. Arstidel muidugi suva, antibiootikum mõjub ikka ja saab su nö. "kaelast" ära. Katsuge aga ikka ise ka natuke mõelda... Põletikkude raviks kasutage ikka esmalt leebemaid variante. Alustage kummeli ja saialille teest näiteks. ;)

kõik leebemad on juba proovitud ja see ion ainuke mis aitab,et asja kontrolli all hoida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
akne on lihtsalt nihuke kiuslik asi ,et muu peale antibiootikumide ei aita :P

Hea kosmeetik aitab ka. Nii et tiptap - ka mehed on kosmeetikute juures teretulnud. Määritakse jura peale ja tehakse nahalihvimist ja kaob mis mühiseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valk ja muna aktiveerivad seda asja nac :P Nii et kui lahti tahta saada siis tuleks nendega pisut alla tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valk ja muna aktiveerivad seda asja nac :P Nii et kui lahti tahta saada siis tuleks nendega pisut alla tõmmata.

<_< Raske valik, lihasmass või akne............. jaaaa.'

Mõned aastad tagasi Ameerikas läbi viidud küsitlusel, kus osalesid 35-50 aastased mehed.

Kas kiilaspäisus või musklis keha?

Selgus et suurem osa meestest on ennem nõus loobuma juustest kui, et musklitest.

Eestis vist see päris nii ei ole... :P Arnol Rüütli hõbedane vallatu lokk on ikka meil siin au sees. Musklid, milleks need. Meid kaitseb Eesti Vabariigi POLITSEI KURJAMI EEST. MILLEKS SIIS VEEL MUSKEL? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valk ja muna aktiveerivad seda asja ainult siis kui süüa teda sellistes kogustes mida keha enam tarbida ei jõua. Olen ise pääris pikalt aknega võidelnud ja tean et väga suureks akne tekitajaks on nt šokolaad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×