Jump to content
inside14

Peale haigust!

Recommended Posts

Tere!

Selline mure,et mõtlesin teha nädalase puhkuse kuid siis jäin hoopis haigeks.Haigus kestnud umbes 3-4 päeva.Kuidas alustaksin treeninguid uuesti.Kindlasti ei tohi ma sama moodi edasi rapsida nagu enne haigust seda tean.Äkki saaks veel näpunäiteid. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt haigus eriti tõsine ei olgi köha ja nohu kuid tean,et käia ikkagi ei tohi võib saada mingi südame põletiku või midagi taolist.Trenni olen teinud üsna kõvasti kogemust on kuskil 1 aasta ja 4 kuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere inside14!

Loomulikult peaksid peale haigust 1-2 päeva veel saalist eemal olema ja kosuma ning kui jälle treeninguid alustad, siis igaks juhuks võiksid paar päeva teha tagasihoidlikute raskustega. Ma 15-16 aastaselt käisin teinekord ka haigena jõusaalis, aga sellisel enesepiinamisel ei ole erilist mõtet ja nagu sa isegi siin juba mainisid, ei pruugi sellised meheteod südamele hästi mõjuda!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ka 15,hetkel kopsupõletikus.Vähemalt kopsupõletikku kahtlustas mu perearst kui täna vastuvõtul käisin.

Jah,tollel eelmisel poisil kes peale kopsupõletikku kohe trenni läks ja võib-olla polnud ta ka veel piisavalt terve,on südamekahjustus terve ülejäänud elu.

Nimelt kopsupõletiku ja üldse mädapõletike korral füüsilist koormust tehes võib ka südamelihas põletikku saada.Tagajärjeks südamekahjustus.

Seda olen ma ka ühes oma bloogi artiklis maininud,mida raamatust lugesin. Vaata! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen vahel ka lausa haigena jõusaalis ja ei ütleks,et väga ebameeldiv.Tegelikult on vahel nii olnud,et kui oled pisut haigeks jäämas ja lähed jõusaali,siis järgmine päev oled just terve.Kunagi pole olnud nii,et minnes haigena jõusaali jään veel rohkem haigeks,pigem vastupidi.Ma ei tea miks on mul nii,aga on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole vaja nii negatiivselt ka asja võtta ja selle poisi lootusi nii maatasa teha.

soovitan lugeda jaanuari tervisplussi, seal on sama murega noormees ja räägib ta trennist:)

jõudu ja tervist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×