Jump to content
Proteiin

tellimused amazonist

Recommended Posts

Pakk tuleb kohale reeglina 24-48 H jooksul.

Alati võib helistada poodi/pakkimiskeskusesse (672 1213) või kontorisse (677 4666).

Soovitaks valida esimese numbri, kuna inimene poes tegeleb ka pakkide väljastamisega/saatmisega.

Alati võib saata ka e-maili info@fitness.ee'le.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei õnnestu mul see tellimine. pealehelt saan sisse logida, foorumist saan sisse logida, ostukorvi aga saan kaupu lisada ainult külalisena ning tellimise nuppu vajutades tahetakse järjekordset sisselogimist, mille igakordseks vastuseks saan "Viga: kas e-posti aadress või salasõna on vale."

mitu päeva juba proovin, kümneid kordi juba proovin, igatmoodi üritan igalt poolt sisse logida ja muudkui õnnestub, foorumis nagu näha saan kirjutada ja pealehelt saan oma seadeid muuta jne (st olen justkui sisse logitud), aga kohe kui läheb tellimiseks: "Viga: kas e-posti aadress või salasõna on vale."

täielik kammajaa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mitu päeva juba proovin, kümneid kordi juba proovin, igatmoodi üritan igalt poolt sisse logida ja muudkui õnnestub, foorumis nagu näha saan kirjutada ja pealehelt saan oma seadeid muuta jne (st olen justkui sisse logitud), aga kohe kui läheb tellimiseks: "Viga: kas e-posti aadress või salasõna on vale."

täielik kammajaa.

Mnjah.

Mitu päeva proovid ja kümneid kordi. Teinekord võiks varem webmasterile teatise saata, et ei anna sisse saada.

Lähimal uurimisel aga mis selgus.

Kasutaja tonyx2 on juba kord ennast suutnud registreerida, siis oli kasutajanimeks tonyxx. Aga e-mail oli jäetud samaks. Kuna kõik see toimus ENNEM uue poe ilmumist, tekkis poemoodulil ka konflikt, kuna e-maili aadressid olid sarnased ning seega võeti letti ennem vanem kasutaja.

Long story short - proovi nüüd oma e-maili aadressiga ning asi peaks õnnestuma. Kui ikka loobib erroreid, siis maili mulle (webmaster@fitness.ee) või saada lihtsalt erasõnum.

Kõike paremat :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui ma tellin siis on potimaks 59krooni?

Potimaksu meil pole. Meil on olemas postikulud ja see on vastavalt Teie soovidele.

Kui soovite ISE kaubale järgi tulla, on järeletulemine täitsa tasuta - peaasi et tööajal ja ülalmainitud kellaaegade vahele satuvad.

Variandiks kaks on ELS kohaletoimetus. See on vastavalt Teie soovile. Kõige odavam (ELS14) on 39 EEK ning see tähendab, et reeglina hiljemalt kella 14:00 tuuakse toode Teile kohale (suurtes linnades). Väikeste maakohtade kohta öelda kahjuks ei oska - kohale tuuakse, aga millal, see on juba kohaliku postitoimetuse rida mu meelest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui ma tellin siis on potimaks 59krooni?

Potimaksu meil pole. Meil on olemas postikulud ja see on vastavalt Teie soovidele.

Kui soovite ISE kaubale järgi tulla, on järeletulemine täitsa tasuta - peaasi et tööajal ja ülalmainitud kellaaegade vahele satuvad.

Variandiks kaks on ELS kohaletoimetus. See on vastavalt Teie soovile. Kõige odavam (ELS14) on 39 EEK ning see tähendab, et reeglina hiljemalt kella 14:00 tuuakse toode Teile kohale (suurtes linnades). Väikeste maakohtade kohta öelda kahjuks ei oska - kohale tuuakse, aga millal, see on juba kohaliku postitoimetuse rida mu meelest.

Tähendab et kas ma pean(tellija ise) sel ajal kodus olema ja ootama kuni pakk saabub mulle ukse taha? või saadetaks post ikka postkontorisse vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui ma tellin siis on potimaks 59krooni?

Potimaksu meil pole. Meil on olemas postikulud ja see on vastavalt Teie soovidele.

Kui soovite ISE kaubale järgi tulla, on järeletulemine täitsa tasuta - peaasi et tööajal ja ülalmainitud kellaaegade vahele satuvad.

Variandiks kaks on ELS kohaletoimetus. See on vastavalt Teie soovile. Kõige odavam (ELS14) on 39 EEK ning see tähendab, et reeglina hiljemalt kella 14:00 tuuakse toode Teile kohale (suurtes linnades). Väikeste maakohtade kohta öelda kahjuks ei oska - kohale tuuakse, aga millal, see on juba kohaliku postitoimetuse rida mu meelest.

Tähendab et kas ma pean(tellija ise) sel ajal kodus olema ja ootama kuni pakk saabub mulle ukse taha? või saadetaks post ikka postkontorisse vms?

Ukse taha tuuakse,aga kui kedagi kodus pole siis viiakse kodukoha postkontorisse ja jäetakse teade.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähendab et kas ma pean(tellija ise) sel ajal kodus olema ja ootama kuni pakk saabub mulle ukse taha? või saadetaks post ikka postkontorisse vms?

Ukse taha tuuakse,aga kui kedagi kodus pole siis viiakse kodukoha postkontorisse ja jäetakse teade.

Kui kedagi antud ajal kodus pole, siis on tehtud väljastamiskatse ning REEGLINA jäetakse ka teatis sellekohta Teie postkasti. Edasi toimetatakse pakk elukohajärgsesse (reeglina lähimasse) postkontorisse, kuhu peab juba siis ise pakile järgi minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Tellisin hiljuti vitamiinide kataloogi alt toote Trimineral. Selle toote iseloomustuses oli minu mäletamist mööda info ka kapslite manustamise kohta - et millal? Kas söögi alla, söögi peale, enne trenni, pärast trenni jne. Purgi enda sildilt seda välja ei loe ja enam Te nagu ei müü ka seda. Seega palun informeerige mind sellel teemal. Tänud!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oma kogemusest võin öelda et viivitusi tekitab selline asjandus nagu "eesti post" et pakk pandi posti poe poost esmasp õhtul kuid minuni jõudis see 8 päeva hiljem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TRIMINERAL on koostatud kolmest tähtsast mineraalainest: kaltsium, magneesium ja tsink. Kaltsiumi vajame luustiku ülesehitamisel ja tugevdamisel, lihaste kokkutõmbumiseks, südame töös ja teistes metaboolsetes protsessides.

Magneesium hoolitseb vee tasakaalu eest lihastes, närviimpulsside edastamises ja energia vabanemises lihastes.

Tsink abistab metaboolsetes protsessides, energia tasakaalustamisel ja immuunsüsteemi tugevdamisel.

Kasutamine: Kasutada toidulisandina, 1 tablett päevas. Pärast kasutamist pakend hoolikalt sulgeda. Hoida kuivas ja jahedas kohas.

Koostisained: Kaltsium AA zelaat 20%, Magneesium AA zelaat 20%, tsink AA zelaat15%, paksendaja: mcc, siduja: maltodekstriin, libestaja: magneesium stearaat, vitamiin D3.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×