Jump to content
õlalihas

kreatiin

Recommended Posts

Probleem selline, et peale kreatiini kuuaegset tarbimist tekkis otseses mõttes kusepidamatus, sõber ütles ka, et see võib neerudele kahjulikult mõjuda. Keegi oskab midagi targemat selle kohapealt öelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem selline, et peale kreatiini kuuaegset tarbimist tekkis otseses mõttes kusepidamatus, sõber ütles ka, et see võib neerudele kahjulikult mõjuda. Keegi oskab midagi targemat selle kohapealt öelda?

Kui ikka konkreetselt kusepidamatus on, siis loomulikult lõpeta kasutamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka selline küsimus. Et olen 16 aastat (oktoobris sain) vana ja tahan alustada keha treenimist. Tahan alustada siis lihasmassi kasvatamisega ja olen lugenud, et kreatiin aitab sellele kaasa. Tahaksin siis küsida kuna ma võin seda kasutama hakata või see pole üldse soovitatav nii noorele.

Tänud ette !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta seda palju tahad, võid teha mida tahad, keegi ei keela. Aga kas on vaja kohe hakata mingeid pulbreid sisse kallama? Äkki on sul puudus hoopis puhtast ja lihtsast trennimõnust, kus saab oma vaimu koju jätta ja lihtsalt "aju vaba" trenni teha? Söö korralikult kodust toitu ja tee trenni, lihased kasvavad ka siis. Üldse on mu arust praegu olukord, kus noored muretsevad liigselt, kas nad ikka piisavalt pulbreid söövad, kuna vastasel juhul nad ju ei kasva ;)

Muudetud kasutaja tilluke algaja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasuta seda palju tahad, võid teha mida tahad, keegi ei keela. Aga kas on vaja kohe hakata mingeid pulbreid sisse kallama? Äkki on sul puudus hoopis puhtast ja lihtsast trennimõnust, kus saab oma vaimu koju jätta ja lihtsalt "aju vaba" trenni teha? Söö korralikult kodust toitu ja tee trenni, lihased kasvavad ka siis. Üldse on mu arust praegu olukord, kus noored muretsevad liigselt, kas nad ikka piisavalt pulbreid söövad, kuna vastasel juhul nad ju ei kasva ;)

Ott K. ütles huvitavalt, et kreatiin on nagu trumpäss. Kohe mängu alguses pole seda ju mõtet välja käia. Tee trenni, söö korralikult ja kui tunned et areng aeglustub võta kreatiin juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×