Jump to content
AA

Kas keegi on hilja alustanud...

Recommended Posts

ja kulturismis või fitnessis häid tulemusi saavutanud?

Pean silmas siis mitte neid, kes enne on 15 aastat kangi tõstnud ning siis ütlevad, et on aasta kulturismiga tegelenud ja võistlusvormis <_<

Kas mõni on 30 selt alustanud ja 40selt meistriks tulnud ;)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, on isegi üks mister olympia, kes oli üle neljakümne viie vist, ma ei mäleta enam nime! aga vanus pole tähtis, võid alustada ka 60neselt, kui gerontoloogia kohapealt on edasiminek väiksem, aga siiski on see olemas <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina alustasin 25 a ja olin RIBBF(iirimaal) olin trenni teinud aasta ja laxin voistlustele ,ning saavutasin 2 koha:-)aasta hiljem olin kuni 80kg esimene:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturismiga võib alustada ükskõik kui vanalt. Kusagil nägin linki, kus isegi 90-aastane mammi võttis hantlid kätte ning nüüd 95-selt paistis hulga noorem ja tervem. :P

Muudetud kasutaja hawker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah, on isegi üks mister olympia, kes oli üle neljakümne viie vist, ma ei mäleta enam nime! aga vanus pole tähtis, võid alustada ka 60neselt, kui gerontoloogia kohapealt on edasiminek väiksem, aga siiski on see olemas :P

See oli vanameister Chrid Dickerson, aastanumber 1982 ja vanust turjal 44 eluaastat.

Ntx Albert Beckles kelle sünniaasta on kuigivõrd hõljuv suurus a la viis aastat ette taha hakkas tegelema kulturismiga kusagil 30(35) aastaselt, seda siiski jõutõstmise taustalt.

Oma viimase proffi show Toronto pro invitationaly võitis väidetvalt üle 60-ne aastaselt, kindlalt oli ta üle viiekümne. Serge Nubret saavutas samuti tippu kusagil 50-nda eluaasta kanti.

Samas Arnold ja Casey Viator võitsid juba 19-aastaselt tiitleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Coleman alustas 27a??? mnjah ma mõtlesin et mingi 13a-15a....  ;)

Võis olla ka 25, täpselt ei mäleta.

Markus Rühl alustas ka suht hilja, kindlasti on paljude jaoks motiveeriv tema biograafia -- http://www.markus-ruehl.de/biographie.html?&L=1

Markus 19-aastaselt (63kg)

http://www.markus-ruehl.de/uploads/pics/19911997_19j_01.jpg

Markus 33-aastaselt (135kg)

http://body.builder.hu/imagebank/starprofile/Markus_Ruhl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tahaks hästi uskuda, et Ronnie Coleman 27 aastaselt alustas, see pole võimalik, kui ta juba 34 aastaselt esimese mr . olympia tiitli võitis. Sel juhul peaks kõik jõusaali harrastajad mr. olympiad olema. Ma arvan et siin on eksitus. Minu arvates alustas ta samal ajal, nagu Jay Cutler, kes alutas umbes 14 aastaselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×