Jump to content
miisukene

Trenn&toitumine...kaalust alla

Recommended Posts

Trennikava järgmine:

Esm. jõusaal

Teisip. spinning

Kolm. vaba

Neljap. aeroobika

reede podypump

laup. vaba

pühap. jõusaal või spinning

Toitumine:

hommik: puder,banaan,võileib,tee

Lõunaoode: jogurt või puuvili

Lõuna: praad või supp,keefir

Õhtu kodujuust mingi kalaga ja teraleib,2õuna või omlett

Küsimus ongi selles,kas mul on sellise rütmi juures võimalik 3-4 kg alla saada ja just huvitab,ega mu toidukogus liiga valgurikas pole,mis ju massi kasvatab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ju ei kirjuta palju sa jogurtit , muna, kohupiima ja kala sööd.

Kuid sellepärast sa küll muretsema ei peaks et sa suurt kasvama hakkad. Vaevalt , et su trennid kangiga nii tugevad üldse on, et lihast kasvama mõjutada.?

Enne olgu sul natuke rohkem valku, siis ei teki ka mingit läbustamise vajadust ja pekk jääb selga kasvamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhiliselt kasvatavad massi üleliigsed rasvad, mis on saadud rasvastest toitudest või kulutamata jäänud süsivesikutest ja valkudest moodustunud rasvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhiliselt kasvatavad massi üleliigsed rasvad, mis on saadud rasvastest toitudest või kulutamata jäänud süsivesikutest ja valkudest moodustunud rasvad.

No ma pole päris nõus, ega see naiste kaal ka ainult rasva arvelt tõuse või siis kui titt punus <_<

Ikka tuleb lihasest ka, muidugi mitte nagu meestel, et kohe mühab igal pool, aga siiski tuleb. Vähemalt see ees pool pakutud kava puhul seda küll eriti karta ei tohi ja ega lihast ei kasvata ainult söödud valk --- (võin ju süüa kas või 300g päevas, aga kui ma trenni ei tee, siis ei tule miskit juurde).

Et naistel lihas kõvasti kasvaks on ikka päris rasket trenni vaja kui su testestorooni tase just meestega samal tasemel pole. Palju oleneb ka su enda kehatüübist.

hommik: puder,banaan,võileib,tee

väga hea kui võileib (mitte sai) on korraliku kattega (sink+juku juust)

Lõunaoode: jogurt või puuvili

Ka hea kui sa just poolt kilo jogurtit ära ei söö. Mingist 250g peaks piisama. Aga need jogurtid sisaldavad päris piraka hulga süsivesikuid, mis aga hommiku poole ei tohiks kurja teha.

Lõuna: praad või supp,keefir

Hea kui valid väherasvase liha/kala + juurvili+kartul/riis/makaron + täisteraleiba.

Kindlasti väldi igasuguseid kastmeid ja rasvaseid suppe (rosolnik jne).

Õhtu kodujuust mingi kalaga ja teraleib,2õuna või omlett

Mis kella ajal sul see viimane söögiaeg on? Kas sa teed trenni enne või pärast õhtusööki ????

Minu arust võiks üks väike toidukord veel olla, aga see oleneb, mis kell sul need toidu ajad üldse on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt see ees pool pakutud kava puhul seda küll eriti karta ei tohi ja ega lihast ei kasvata ainult söödud valk --- (võin ju süüa kas või 300g päevas, aga kui ma trenni ei tee, siis ei tule miskit juurde).

Vale arvamus.

Osa valgust kasutatakse lihaste ehituseks, osa viiakse organismist välja neerude abil, osa muudetakse rasvadeks vastavalt vajadusele ja ladustatakse. Seda reguleerib organism ise, mida milleks ja kui palju.

Aga no mida mina sellest tean.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt see ees pool pakutud kava puhul seda küll eriti karta ei tohi ja ega lihast ei kasvata ainult söödud valk --- (võin ju süüa kas või 300g päevas, aga kui ma trenni ei tee, siis ei tule miskit juurde).

Vale arvamus.

Osa valgust kasutatakse lihaste ehituseks, osa viiakse organismist välja neerude abil, osa muudetakse rasvadeks vastavalt vajadusele ja ladustatakse. Seda reguleerib organism ise, mida milleks ja kui palju.

Aga no mida mina sellest tean.

ma mõtlesin siin, et ega ainult valgu söömine lihast kasvata kui (jõu)trenni ei tee ... pekki tuleb muidugi juurde ka ainult valgu söömisest kui kaloreid rohem sööd kui ära kulutada jaksad

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No hommikusöök on kuskil 10ajal,oode nii 12ajal,siis lõuna u. 15-16.Siis trenn,koju jõuan tavaliselt 19ajal ja siis sööngi õhtust!

No siis minu arust täitsa hea <_<

Õhtu kodujuust mingi kalaga ja teraleib,2õuna või omlett

Mina ampsaks õuna pärast trenni teel koju ja su õhtusöögil pole ka midagi viga.

Söö natuke mingit värsket asja ka juurde (tomatit/kurki/brokolit) ... mõjub seedimisele paremini.

Omleti võid teha ka ainult munavalgetest või siis näiteks 1 muna+ kaks valget!

Muidugi soovitatakse õhtul vähem süsivesikuid tarbida, kuna need muutuvad rasvaks kui ennem magama minekut ära ei kuluta, aga kui sa seitsme-kaheksa paiku õhust sööd, siis pole hullu.

Mina arvan, et täitsa normaalne on nii toituda, ei peagi päris äärmustesse laskuma nagu siin vahel soovitatakse. Parem natule süsivesikuid piirata ja kaal kukub tasa ja targu kui mingit hullu kava järgida ja sellest kiirelt siiber saab.

Mina soovitaks õhtul vahest vahelduseks näiteks väherasvast kohupiima (rosina/vanilli/maitsetu koos 200g marjadega) ... 250g pakid müügil igas poes või siis tee värskest tomatist/kurgist salatit koos kodujuustu ja krabipulkadega /tuunikalaga. Kastmeks nat jogurt.

Jaksu ja ära toitumisel friiklikult üle pinguta ... kuula oma keha ja nii saad kõige paremini aru, mida vajad.

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×