Jump to content
FitMan

tõmblev biitseps

Recommended Posts

nimelt peale trenni õhtul näitks kui olen teinud biitsa ja triitsa, või siis ka järgmisel päeval,siis lambist hakkab õlavarre kakspealihase siemine pea tõmblema - lihas tõmbub kokku ja läheb lõdvaks jälle ja nii isegi pool minutit järjest siis veits aega rahu ja siis uuesti. silmaga on näha ka aga üldiselt näeb lihase tõmblemine nii välja nagu need teleturus reklaamitavad buttrfly absid lihseid võdistavad. samasugust lihste tõmblemist on mul esinenud ka rinna ja selja alumise osa lihastega.kas võib olla see tingitud vähese soola tarbimisest?

a la selliseid arvamusi pole mõtet lisada et väga huvitav , aga mul pole sedasi olnud ja ma ei oska kommenteerida ja spordiarsti pole ka mõtet soovitada sinna ma nii kui nii ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi oli mul ka sedasi, mega häiriv oli. eriti kui biits valus ka oli trennist, siis mingid julmad tugevad tõmblused tulevad, valus oli ka rsk. aga viimased pool aastat pole mul seda olnud.

ühesõnaga minu soovitus- söö mitmekülgset toitu, salateid, puu- ja juurvilju <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka suvel palava ilmaga treenides magneesiumipuudus. Tegin näiteks säärele seeria ära ja muidugi oli siis säär valus ning samal ajal hakkas ka silm tõmblema. See on sellest, et koos higiga eraldub kehast ka magneesium ja siis on vaja see tagasi saada. Praegu võtan iga päev lisaks multivitamiinile ka magneesiumi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul magneesiumipuudust küll ei tohiks olla, aga vasaku käe triits tõmbleb nagu segane pärast rinna/triitsa trenni. muideks huvitav on see et kohe järgmine päev ei tõmmelnudki aga 2 päeva hiljem hakkas. triits kumbi ei valuta.

võibolla on probleem vee väheses tarbimises( kuigi joon teed ~2-3 tassi päevas) . arvan et probleem võib milleski muus olla, kui toitumises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskord suvel peale pikka rulluisutamist hakkas ka vasaku käe mingisugune lihas tõmblema, tegi seda lausa tund aega vahelduva eduga :huh: Kergelt friigi tunne tuli, aga õnneks pole enam sellist nalja olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võibolla on probleem vee väheses tarbimises( kuigi joon teed ~2-3 tassi päevas) . arvan et probleem võib milleski muus olla, kui toitumises.

See on kogu vedeliku kogus päevas?? :huh: Olenevalt küll tassi suurusest, aga see on maksimaalselt siis umbes 750 ml, mida on äärmiselt VÄHE! Isegi kui lisad sinna treeningjärgse sheigi (enamus inimesi tarbib sedagi koos liiga vähese veega, unustades, et vesi aitab proteiinil paremini imenduda...)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on kogu vedeliku kogus päevas?? B) Olenevalt küll tassi suurusest, aga see on maksimaalselt siis umbes 750 ml, mida on äärmiselt VÄHE! Isegi kui lisad sinna treeningjärgse sheigi (enamus inimesi tarbib sedagi koos liiga vähese veega, unustades, et vesi aitab proteiinil paremini imenduda...)

loomulikult mitte :huh:.

vett tuleb toidust + piimast ( ~ 0,5- 1 liitrit päevas) + mahl/vesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib olla muidugi magneesiumi puudusest tõmblevad lihased.Aga kui käed, jalad ja sõrmed värisevad ning tõmblevad kontrollimatult pärast treeningut. See tähendab, et treenisid liiga tugevasti või treenisid ainult tahte jõul, kui glükogeeni varud olid juba ammendunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib olla muidugi magneesiumi puudusest tõmblevad lihased.Aga kui käed, jalad ja sõrmed värisevad ning tõmblevad kontrollimatult pärast treeningut. See tähendab, et treenisid liiga tugevasti või treenisid ainult tahte jõul, kui glükogeeni varud olid juba ammendunud.

Uus energiavaru - tahtejõud :huh: Give me a break!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uus energiavaru - tahtejõud :huh: Give me a break!

Tallinna(Aegviidu) või Tartu maratoni oled sõitnud? Sportlastel on lihaskrambi kõige tavalisemaks põhjuseks ülepinge, vedelikupuudus ja väsimus. Tõmbluste ja krampide puhul võib tegu olla ka magneesiumi puudusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sportlastel on lihaskrambi kõige tavalisemaks põhjuseks ülepinge, vedelikupuudus ja väsimus. Tõmbluste ja krampide puhul võib tegu olla ka magneesiumi puudusega.

Õige jutt, aga ainult tahtejõu arvelt ei tee midagi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×