Jump to content
Seersant6

Valutav süda

Recommended Posts

mis kamm on peale seda kui olen hakanud no1-hte panema on nagu süda valutama hakanud nii umbes 4-5 korda päevas kui sügavalt sisse hingad käib terav valu läbi ja nyyd umbes pool minti? mis kamm on? aidake

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei ole mingi teadja sellekohapealt aga ei usu küll et seda proteiiniga seostama peaks.Muidu endal ka käivad vahel südamest mingid valud läbi,kas mingid lihased ei või olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan pöörduda perearsti või kardioloogi poole. Kasvõi diagnostika ja profülaktika mõttes.

Nii endal kui ka mõnel sõbral on olnud samasugust jama. Ja seda just talvel-kevadel. Ilmselt napib päikest ja vitamiine. Apteegist peaks saama ka spetsiaalseid südeme vitamiine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle põhjuseks võib olla ka liiga kiire üle minek kergelt treeningult raskemale, samuti liiga intensiivne trenn jms. Põhjusi võib olla mitmeid! Kui see sul juba pikemat aega on, siis soovitan spordiarsti juurde pöörduda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada pole selliste teravate valude puhul, mis hingamist segavad, tegu südamega, vaid seal piirkonnas paiknevate väikeste lihastega. Südamega seotud valu peaks selline pitsitav olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida nende väikeste lihaste all silmas küll pead? :rolleyes:

Tegu võib olla roietevaheliste lihastega või närvivaludega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hey, kindlasti mine südame arsti juurde, las teeg EGK sulle ja üleüldse kulukas aga hea olks lasta kontrollida kõikidel bodybuilderitel oma südant ultraheliga! Vahel võib esinda, et mõni klapp hakkab kõvast trennist natuke verd tagasi laskma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ka keha vale asend võib selliseid asju põhjustada, aga spekuleerida sellel teemal on raske, arst saab teha vajalikud protseduurid(ultraheli jms) kui see üle ei lähe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla läksid sa just oma naisest lahku :rolleyes: Siis pidavat ka süda valutama! Aga see sellesks, mine ika arti juurde ja uuri välja millega tegu. Hiljem võib olla välja tulla, et liiga hilja või midagi sellist. Nii, et kiiremas korras arsti juurde!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli sama asi...käisin spordiarsti juures ja oli ilmselge ületreening :S. Looda et su. parem südamelihas põletikku ei ole, siis oled trennist kõrval ikka kõva tükk aega.Käi spordiarsti juures ära ja las kontrollivad südametööd ja kindlasti saaab ta sind ultrahelisse südameseinu kontrollima.

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

v6i alatreening vm. Mul oli ka selline kamm, et vahest l6i nagu terav valu sinna piirkonda ( mitte sydamesse <_< ) ja kui hingad siis on valus väga valus! Hingasin siis aeglaselt kuni valu alguseni peatusin kui kadus siis t6mbasin kopsud rahulikult nii täis kui sain ja valu läinud.

Minu arvamuse kohaselt tekib see asi kui su keha on asendis millega ta harjunud ei ole vm. Rinnalähedased lihased ei ole vb treenitud ja keha on tundlikum painutustele ja sellistele asjadele? Mul igastahes prob läinud. Arstilt sain lihtsalt sellise vastuse, et kasvuperiood. Keha kasvab (see oli teismeliseeas, aga ehk on ka lihasmassi kasvamisega v6imalik). EKG'd ja asjad olid m6ttetud, k6ik oli tip-top.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal on juhtunud seda juba teistkorda ja mingi teatud aja vältel see on ja jälle kaob, esimese korra puhul pöördusin spordiarsti juurde, kes midagi erilist ei avastanud samas käisin ka südant kardioloogias kontrollimas ja midagi polnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma niipalju ei muretseks ( arsti juures käige k6ik kindlasti ). Esiteks vaevalt, et see sydame valu on, teiseks kas te ei arvaks et kui syda lööks sellised tuurid peale, et siis oleks veidi rohkemat kui valus sisse hingata <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal eile hakkas ka see jama. Nagu kui vahest hingan, siis südame alt nagu lööks selline terav valu sisse, siis hingan välja ja kaob ära. Nagu pistaks südame alt, selline kerge valu. Nii 4-5 korda päevas.

NO1 + 3 korda nädalas trenni.

Muudetud kasutaja inc1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis teha kui NO1 mõjub ainult südamelihastele,mitte teistele lihastele.

Süda on lihtsalt selle NO1 tarbimisega suureks läinud ja ta ei mahu enam rinnakorvi ära(tahab välja saada). <_<

Mul oli ka selleine jama kunagi kui kasutasin massilisajat ,süda andis otsad.

Jätsin jõuka rahule ja hakkasin jooksamas käima,läks paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegu on vahelihasega, kas siis venituse tagajärjel tekkinud valu, või siis peale trenni külma saanud, võike põletik. Tunne on täpselt selline nagu südames pistaks kui sügavalt sisse hingad. Valu möödub tavaliselt nädalaga. Treeningu algaastatel juhtus seda oma lohakusest mitmeid kordi. Need peaks olema jah needsamad väikesed roietevahelised lihased mida OldMan mainis.

Käi ära südame arsi juures ja kui see midagi ei leia, siis just nii ongi nagu oletan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×