Jump to content
woman

päevamenüü

Recommended Posts

Tere. Tahaksin teada, et kas selline päevamenüü on norm või mis siin valesti on? Eesmärgiks oleks kehakaalu säilitamine või ehk kiloke veel alla saada :P

(Olen 175 cm pikk ja kaaluks on hetkel 51kg)

Hommik kl 7 või 9

pool kausitäit valmis putru, must kohv, võileib

Lõuna kl 14

supp või suur taldrikutäis toorsalatit, 1-2 viilu musta leiba

Oode kl 17.30

Rasvatu kohupiim või kodujuust/ või hoopis paar puuvilja

Õhtu kl 22

2munavalget või paar porgandit, roheline tee

Käin ka 4 v 5 korda nädalas trennis(shaping + jõusaal)

Tavaliselt käin trennis õhtul u 20.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Appikene, sa oled 175cm pikk ja kaalud 51 kg, ja soovid alla võtta??? Miks ometi :P ?

Ma arvan sa näed praegugi kindlasti üsna kondine välja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on tõesti naljakas mis mured inimesi vaevavad - ja selle 1kg pärast vaja nõu küsida kõigilt siin foorumis :P

Kunagi olin ise ka analoogne klibu ja jube uhke selle üle - vaatan neid pilte ja mõtlen et ikka kole olin- nüüd on olnud minu eesmärk ikka lihast ka kontide peale kasvatada ja minu toitumine ja treeningud on vägagi muutunud, seda tänu amazoni portaalile kust olen saanud palju vajalikku infot selleks. Juurde olen võtnud umbes 4-5kg ja seda eelkõige lihaste arvelt ja nüüd meeldin endale palju rohkem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerijatele ! ! !

Me keegi pole seda inimest näinud oma silmaga ja ei tea milline ta välja näeb oma pikkuse ja kaalu juures. Inimene küsis nõu ja te hakkate teda sõna otseses mõttes mõnitama.

Ainult OldMan-il oli v'älja pakkuda asjalik soovitus. Sedasama soovitan ka mina küsimuse esitajal järgida. Omaltpoolt veel, et see valgukogus toidukorras võiks olla 20g. Ja oleks hea kui saaksid selle iga kord erinevatest valgu allikatest.

(kodujuust, muna, kala. liha.)

Ülbitsejatele: Kui küsimusele vastata ei oska , ole parem vait. Vähemalt jäta oma kommentaar saatmata. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmusega ühel nõul!!!

olen kuulnud ,et Valgud ja kaerahelbed kiirendavad mingil määral aine vahetust.

Kui kaalu alandada tahad siis varu kannatust!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×