Jump to content
savi_

Minu kava (mis arvate)

Recommended Posts

1. rind (iga nurga alt ja kõik võimalikud harjutused) + kõht + 2000m ujumist (vees :unsure: )

2. jalad (samuti kõik harjutused mida tean, aga iga nädal erinevas järjestuses)

3. vaba päev

4. selg + õlad

5. käed (biitseps ja triitseps mõlemad kuigi tean et ehk oleks targem eraldi) + kõht

sellele järgnev nädalavahetus täiesti vaba.

Trenni tehtud paar aastat ja peale ehk siis ennast väga algajaks enam ei loeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rinnale ei oleks soovitatav teha üle 3-4 harjutuse järjest.

ja triitsepsi oleks tõesti targem teha näiteks rinna päeval peale rinna harjutusi :unsure:

Muudetud kasutaja RaUl88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui oled trenni järjest teinud, siis sa jah algaja pole, aga kui on ikka vahet olnud pikemat aega, siis pead ikkagi algaja kavaga alustama! Mind nagu häirib see väljend: "kõik võimalikud harjutused" ??? Mida silmas pead? Vaata et üle ei treeni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rinnale üldiselt horisontaalis / kaldpink mõlematpidi kaldega / hantlid ja vahel ka miskit trenazööril natuke.

biitsepsile umbes 3-4 kindlasti. Triitsepsile oma 3-4 samuti. Vahepeal üritan alternatiivseid meetodeid kasutada st teistsuguseid harjutusi.

See kõik võimalikud harjutused oli jah paha väljend .. üldiselt katsun kõik harjutused mis mul vähegi pähe tulevad ja tean erinevatel nädalatel erinevalt kombineerida.

Üldiselt kõht ei taha viimasel ajal edasi areneda eriti .. ehk peaks seda siiski ühe peale vähendama .. valusaks ei lähe enam kõht ja seeriates rohkem ka ei suuda teha .. üldiselt olen katsunud nö ikka rohkem teha.. mitte raskust lisada.. tahaks, et lihas rohkem sisse hoiaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt kui biitsa teha, siis käsi on juba võrdlemisi väsinud ja ei pruugi siis enam triitsa puhul seda viimast välja anda. Samas mis ühele sobib, see ei sobi tingimata kõigile :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×