Jump to content
kakur007

Kava...Mis arvate

Recommended Posts

Oleks siis selline kava et.....:

E. Jõusaal + peale j6usaali 1h 30 min käsipalli trenn

J6usaalis:triipseps +biitseps

T: J6usaal

Selg, 6lad, trapets, sellja lailihas

K: J6usaal + 1h 30 min käsipalli trenni

J6usaalis:Rind + käsivaared(randmed)

N: J6usaal

Biitseps + triipseps

R: J6usaal + 1h 30 min käsipalli trenni

J6usaalis: Selg, 6lad, trapets, lailihas

J6usaalis valin harjutused pole kindlalt m22ratud kyll aga seeriaid teen 4-5 ja kordusi neid 8-10 (trapetsi puhul 15-20). :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PALJU! Kui käsipalli ära ei taha jätta, siis soovitan jagada kava kaheks ja teha vaid teisipäev ja neljapäev. Näiteks tee selline jaotus: T : Rind, triitseps, õlg, kõht N : Selg, biitseps, jalg, kõht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega sellel kaval pole midagi viga :unsure: Aga ainuke asi on see, et selline trenn võib võtta ikka päris läbi sind! Samas on ju sul vabad ka laupäev ja pühapäev, järsku saad nende päevadega midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale trenni veel poolteist tundi käsipalli on kurnav! Sa valid nagu iga trenn erinevad harjutused v? Samu harjutusi peaks tegema vähemalt 2 kuud, seejärel võid neid vahetada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgu ma ei tee kuna ma saan k2sipalli trennist piisavalt jalgadele koormust. Kuid vahepeal teen kyll. Kurnav eriti ei ole. Ma teen koguaeg enam v2hem yhtesi harjutusi kuid j2rjekorrad muutuvad ning ei viitsinud neid siia kirjutada :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on enamasti 2. või 3. punkt inglilskeelsete lehtede "faq" listides.

"I run for my legs"

Mis on vale. Kui tahad lihaseid, pead tegema ka jalgu, jooksmine arendab ikka aeroobset ja sitkust, mitte ei kasvata lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgu ma ei tee kuna ma saan k2sipalli trennist piisavalt jalgadele koormust. Kuid vahepeal teen kyll. Kurnav eriti ei ole. Ma teen koguaeg enam v2hem yhtesi harjutusi kuid j2rjekorrad muutuvad ning ei viitsinud neid siia kirjutada :P

hea põhjus...

ma ise ka ei tee jalgu kuna ma kõnnin ju trenni ja tagasi... (2x15min)

milleks topelt teha?

jalgu tasub ainult siis teha kui päevast maksimaalselt 15minutit oled jalgade peal... kui juba rohkem kõnnid siis tekib ületreening ja JALGU EI TOHI TREENIDA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×