Jump to content
Cross

palun arvamusi

Recommended Posts

Olen 20aastane M, 170 pikk kaalun 85 kg algaja. Kava

Esmaspäev-Jõusaaal+25 min areoobset

Kolmapäev-Jõusaal

Neljapäev-Aeroobne 80min

Reede-Jõusaal+25min aeroobsest

Jõusaali kava:

Rind-hantliteha kaldpinnal 15x3

Õlg-Hantlitega lendamine 15x3

Seljasirutajale pukil 15x3

Selg-Ploki tõmbamine vastu kõhtu 15x3

Triitseps-Ploki rõmbamine vastu kõhtu 15x3

Biitseps- seistes z kangiga 15x3

Jalad-Kangiga kükkamine 4x15

Kõht-Rippes jalgade tõstmine 15xmax....

Ersmärgiks on vähendada keha kaalu 6-7 kg ja ilus keha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlg :unsure: -Hantlitega lendamine 15x3

Hantlitega lennutamine on rinnale,mitte ölale.Ölale tee ka hantlitega,istudes peopesad väljapoole ,nagu surumist aint istudes ja hantlitega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õlg :P -Hantlitega lendamine 15x3

Hantlitega lennutamine on rinnale,mitte ölale.Ölale tee ka hantlitega,istudes peopesad väljapoole ,nagu surumist aint istudes ja hantlitega.

ma arvan et ta mõtlese selle "hantlitega lendamne" all "hantlitega lendamine küljele" ja see on õla harjutus :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tavaliselt ikka pannakse seeriad ennem kordusi :unsure:, aga kava üldse pole eriti hea! Kui algaja oled? tee suurtele lihasgruppidele(selg, rind, reied) 2 harjutust ja väiksematele üks! Lihaseid tehakse suuremast väiksemate poole, see on sul segamini! Siis seljasirutamine jäätakse kava lõppu!

Rinnale soovitan alguses surumist ja ka lendamist!

Seljale lisaks plokiga tõmme kõhule veel tõmme küljele ettekallutatult!

Loodan et triitsepsi harjutus on plokil surumine alla?

Algajal ei soovita kükki teha, tee jalgade sirutamist trenazööril!

Muu on enam-vähem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tavaliselt ikka pannakse seeriad ennem kordusi :unsure:, aga kava üldse pole eriti hea! Kui algaja oled? tee suurtele lihasgruppidele(selg, rind, reied) 2 harjutust ja väiksematele üks! Lihaseid tehakse suuremast väiksemate poole, see on sul segamini! Siis seljasirutamine jäätakse kava lõppu!

Rinnale soovitan alguses surumist ja ka lendamist!

Seljale lisaks plokiga tõmme kõhule veel tõmme küljele ettekallutatult!

Loodan et triitsepsi harjutus on plokil surumine alla?

Algajal ei soovita kükki teha, tee jalgade sirutamist trenazööril!

Muu on enam-vähem!

Miks algajad kükke ei või teha. Kui mina alustasin tõstmistreeninguid, pani treener meid küll kükke tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oma praktikas ja teiste treeneritega suheldes seda alguses eriti hea kavasse panna ei ole, kuna algajatel on sageli vale tehnika ja põlved nõrgad. Vale tehnikaga vigastatakse põlvi ja alaselga. Vanasti pandi tegelt paljusid harjutusi tegema, mida praegu kindlasti ei soovitata! Aga see on individuaalne, aga mina ei soovitaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tavaliselt ikka pannakse seeriad ennem kordusi :unsure:, aga kava üldse pole eriti hea! Kui algaja oled? tee suurtele lihasgruppidele(selg, rind, reied) 2 harjutust ja väiksematele üks! Lihaseid tehakse suuremast väiksemate poole, see on sul segamini! Siis seljasirutamine jäätakse kava lõppu!

Rinnale soovitan alguses surumist ja ka lendamist!

Seljale lisaks plokiga tõmme kõhule veel tõmme küljele ettekallutatult!

Loodan et triitsepsi harjutus on plokil surumine alla?

Algajal ei soovita kükki teha, tee jalgade sirutamist trenazööril!

Muu on enam-vähem!

Miks algajad kükke ei või teha. Kui mina alustasin tõstmistreeninguid, pani treener meid küll kükke tegema.

Tekib sama küsimus mis OldMani-il- Miks siis mitte kükke.

Millega siis endale põhja alla teha tahate kui ühte põhilist baas harjutust jalgedele ei tee?

Iseasi kui on mingi selja tõsine jama.

Ilma kükita endale jalga eriti ei saa ka, arvestage. Aga tehnika peab muidugi kohe õige olema, et hiljem raskuse kasvades kangil, seljale haiget ei teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma mõtlesin siinkohal ikkagi seda kui inimene teeb trenni ilma treenerita, väga paljud on just üksi trenni minnes ennast tõsiselt vigastanud, kas siis jalgade asend vale, keha asend vale, minnakse ilma soojenduseta täiskükki jne. Vähemalt ma sain aru, et tegemist on algajaga kes ise endale kava teeb, seega on küsimused ka harjutuste tehnika ja muu sellise kohta! Aga vbl siis eksisin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen trenni ilma treenerita, sest pole sellist inimest siin.

Aga kükki tahan ikka teha. Öeldakse, et kükk parim harjutus jalgadele.

Aga tehnikaga on jah jama lugu, pean kuidagi selle selgeks saama, sest juhendajat pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tehnika on vale, võid vigastada ennast nii 50 kg, 150 kg kui ka 250 kg raskuse kangiga olenemata jalgade tugevusest antud raskuse jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsi natuke ringi, siinsamas foorumis jooksis täna läbi kükkide teema ja seal oli pikalt ja laialt seletatud kükkimise tehnikast +ka link ühele videole kus tehakse õieti kükki. Alati võid ka kaeda, kuidas teevad jõusaalis kükke massiivsete jalgadega sportlased:)

Head kükkimist sulle :unsure:

/edit/

säh sulle Kükkimisest

Muudetud kasutaja Aap poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen trenni ilma treenerita, sest pole sellist inimest siin.

Aga kükki tahan ikka teha. Öeldakse, et kükk parim harjutus jalgadele.

Aga tehnikaga on jah jama lugu, pean kuidagi selle selgeks saama, sest juhendajat pole.

Millises klubis sa harjutamas käid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küki tehnika õppimiseks tee seda alguses kerge raskusega- kui tehnika selge, lisa raskust. Kükki treeingplaanist välja jätta on aga lausa patt:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×