Jump to content
shreku

Aeroobne nädal täiskäiguga!!!

Recommended Posts

Kas oleks mõttet teha vahelduseks üks nädal täiesti aeroobset. Ma mõtlen, et teeks E-L 6km jooksuringi ja T,N lisaks ujumine. Peale jooksmisi teeks veel lõuatõmbeid kätekõverdusi ja muid keha massiga harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks rasva põletust kiireks ajada. Peale trenni(aeroobset) peaks nii tunni aja pärast sööma, kuid kas see ei pärsi rasvapõletust üldjoontes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris söömata on see kehale liiga kurnav, isegi, kui sa väga heas füüsilises vormis oled ja taastumine toimub aeglasemalt. ja kui sa pole,võid südamele liiga teha. proovi ikka asja rahulikumalt võtta ja kokkuvõttes rohkem kasu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teengi iga nädal kaks tundi umbes nädalas. Aga mida peaks peale jooksu ikka sööma? Selle aeroobse nädalaga mõtlesin ma, et aktiveeritakse rohkem rasvu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah valesti oled m6elnud. tee HEAD j6usaali trenni, selle all m6tlen ma seda et keskendu ning anna endast parim ja vabadel p2evadel tegele aeroobsega. mass l2heb kiirelt, kuuajagagi l2heb yhtkomateist, kuid ikka headeks tulemusteks pead pikalt niiviisi tegutsema. toitumine s2ti kah paika muidugi, mitte et 2ra j2ta s88mata, lihtsalt j2lgi mida endale sisse ajad. loe paar artiklit kuskilt l2bi et saad nii 22riveeri teada mis v2rk on yhe v6i teise toiduainega. iseenesest on tegelikult see aeroobse n2dala m6te hea, aga jah nagu siin 8eldud juba eespool, yks puhkus n2dal mille sees teed ugap2ev korra aeroobset. lased lihasel kasvada ning rasal vaikselt kaduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale jooksu on müügil poodides valguvabad energia ja vitamiini purgid hea maitsega ja taastavad hästi,umbes nagu isostarid ainult et ma arvan et paremini tehtud ja tõhusamad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fat burner sobib hästi,aga ega seegi odav pole :D üldiselt peaks tegema rohkem toidukordi päevas ainevahetuse kiiremaks, kui söömist tugevalt kärbid läheb keha kokkuhoiureziimile s.t aeglustab ainevahetust. üldiselt tuleb nende spordijookide joomine peale aerooset kasuks,kuna sinna on targemad mehed kõik taastumiseks vajalikku kokku seganud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hakkan peale aeroobset trenni jooma kohe fat burnerit ja umbes 1h pärast söön ühe rasvatu kodujuustu paki või 5 munavalget ja paar porgandit. Lodan, et aitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×