Jump to content
cryz

kiiresti kaalust juurde

Recommended Posts

Tere

alustasin korrapärase trenniga umbes 3 kuud tagasi, samuti tegin toitumises suure muutuse. Olen pikk 190 ja kaalusin alguses 80-82 kg nüüd kaalun juba 97. Kas nii äkiline kaalu tõus võib mõjutada mu tervist kuidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

alustasin korrapärase trenniga umbes 3 kuud tagasi, samuti tegin toitumises suure muutuse. Olen pikk 190 ja kaalusin alguses 80-82 kg nüüd kaalun juba 97. Kas nii äkiline kaalu tõus võib mõjutada mu tervist kuidagi.

Ei ole just eriti kindel et ainult lihaste arvelt, kuna sinu pikkust ja kaalu arvestades on tegemist täiskasvanuga ja täiskasvanul on reaalne juurde võtta aastast 3-4kg lihast. Nii rääkis hommiku TV-s Argo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas kaalu annavad lihased või rasv? Muud pole midagi lihtsalt võib hakata liigestele ja sidemetele, seega tuleb neid tugevdada! :D

Kuidas tugevdada liigeseid? Hüva nõu kuluks ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

t2iskasvanul 3-4 kg aastas? argo pani hommiku tvs nagu eriti megapuusse siis. k6ik ei ole kulturistid kes j2lgivad pidevalt(isegi massitsyklite ajal) et yle ei s88ks.

heameelega loeks ka mina mismoodi m6jutab lihase kiire kasv liigeseid ning k66luseid. arvan et see mida theone silmas pidas on see, et kui sul tulemused nii head on, siis j2relikult rygad sa k6vasti trenni kah teha. arvestades seda et oled algaja v6ib arvata et ryheled seal trennis suht hoolimatult ning maksimaalse j6upingutusega. sellisest teguviisist on k6ik vigastused kerged tulema. isegi osad endale kylge saanud kunagi:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

alustasin korrapärase trenniga umbes 3 kuud tagasi, samuti tegin toitumises suure muutuse. Olen pikk 190 ja kaalusin alguses 80-82 kg nüüd kaalun juba 97. Kas nii äkiline kaalu tõus võib mõjutada mu tervist kuidagi.

Ega sa ei suitsetanud varem ja nüüd jätsid maha ja hakkasid trenni tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

alustasin korrapärase trenniga umbes 3 kuud tagasi, samuti tegin toitumises suure muutuse. Olen pikk 190 ja kaalusin alguses 80-82 kg nüüd kaalun juba 97. Kas nii äkiline kaalu tõus võib mõjutada mu tervist kuidagi.

Ei ole just eriti kindel et ainult lihaste arvelt, kuna sinu pikkust ja kaalu arvestades on tegemist täiskasvanuga ja täiskasvanul on reaalne juurde võtta aastast 3-4kg lihast. Nii rääkis hommiku TV-s Argo.

ära usu kõike mis teles räägitakse :D ta tahtis lihtsalt, et inimesed liiga palju ei loodaks ja pettuks peale paari kuud. väga korralikult treenides, puhates ja toitudes on võimalik aastas 10 kg lihast juurde saada. seda muidugi mitte väga pikka aega järjest :D venelaste teadustöödest olen lugenud, et lühiajaliselt on saavutatud ka 2,5kg kuus :P palju sõltub muidugi ka geneetikast...mõni kasvab hamburgeri pealt nii,et mühiseb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga korralikult treenides, puhates ja toitudes on võimalik aastas 10 kg lihast juurde saada.seda ma nyyd kyll ei usu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10kg õigesti treenides/süües/puhates küll nüüd midagi nii uskumatut pole, eriti kui veel olla kasvuperioodis.

fit show

see vend näiteks räägib, kuidas ta peale ujuja karjääri lõpetamist võtab aastaga juurde 195 poundist 248 poundi peale, ehk siis 24kg.

see 3kg/aastas käib pigem nende kohta, kes juba aastaid jõusaalis käinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu olge normaalsed 3 kuud ja 15kg lihaseid, see on anatoomia seisukohalt võimatu! ega sa juhuslikult metaani ei söö vms... arvan et see kaal on ainult vee arvelt! On täheldatud, et ideaalsetes tingimusets saaks inimene ühe kuuga lihast 2kg ringis, ja see on ka väga harv juhus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu olge normaalsed 3 kuud ja 15kg lihaseid, see on anatoomia seisukohalt võimatu! ega sa juhuslikult metaani ei söö vms... arvan et see kaal on ainult vee arvelt! On täheldatud, et ideaalsetes tingimusets saaks inimene ühe kuuga lihast 2kg ringis, ja see on ka väga harv juhus!

Võibolla pingutasin nats üle, et enamus on lihased, aga peeglisse vaadates pekkis küll ei paista olevat.Metaani pole kunagi võtnud. Kreatiini hakkasin ka hiljem võtma, kui kaal oli juba u.95kg. Söön lihtsalt 5-6 korda päevas ja teen trenni ja enne peale trenni shake

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

alustasin korrapärase trenniga umbes 3 kuud tagasi, samuti tegin toitumises suure muutuse. Olen pikk 190 ja kaalusin alguses 80-82 kg nüüd kaalun juba 97. Kas nii äkiline kaalu tõus võib mõjutada mu tervist kuidagi.

Südamele ja liigestele annab suure koormuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen 25kg juurte võtnud jõusaaliga ja alustasin sellega 4 kuud tagasi :) olin 70 ja nüüd 95kg . ja mõõteti mu rasva protsenti ja oli 20% rasva see on küll palju kuid mul alles massisöömis perjood . kuid tekib kohe küimus et kas mul on siis 2kg liha ja 23kg rasva juurte tulnud ? :P muide jah mul soodustas söögiisu see et olen 12 aastat suitsu teinud ( viimane aasta läx 2 pakki päevas ) :P ja esimene trennipäev loobusin sellest ja söögiisu oli räige kogueg . :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma ei eksi, siis nii kiire kaalutõus paneb ka maksale ja neerudele põntsu, sest nad pole sellise koormusega harjunud (toitumiskoormusega)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suitsetamise maha jätmine soodustab kaalutõusu ses suhtes et nikotiin kiirendab seedimist ja nüüd kui maha jätsid läks normaalseks või isegi suts liiga aeglaseks.Aga muidu 25kg nelja kuuga on minu arust müstiline,mis sa ennem nälgisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suitsetamise maha jätmine soodustab kaalutõusu ses suhtes et nikotiin kiirendab seedimist ja nüüd kui maha jätsid läks normaalseks või isegi suts liiga aeglaseks.Aga muidu 25kg nelja kuuga on minu arust müstiline,mis sa ennem nälgisid?

ei nälginud :P olen terve elu burgerid söönud (päris tõsiselt) :P nüüd mul on toitumine elukutselise treeneripoolt tehtud ja kõiki söögilisandeid . 2x päevas joon valku 4x päevas söön kreatiini ja peale trenni ja ennem trenni ja ennem magama minekut glutamiini ja hommikul multivitamiine ja ennem trenni veel L-carnitini ja nüüd hakkasin Nitrixit sööma (pidi hea asi olema) Tervis on küll mul aina paremaks läinud ega ma ikka päris räigelt lõhkusin oma tervist ennem ... ainult trepist kõndimine võtab põlved päris läbi küll :P alsutasin kohe nende asjade söömisega . aga jah päris palju roppsõnu tuli treener suust kui kaalule astusin :D tal vaja võitslus kaal saada kuid kuskilt ei tule . aaa muide mul ka vist 95kg peal jäänud kaal . enam nii kergelt ei suurene kaal :)

pean mainima et päris suur kõht on ka mul ees

Muudetud kasutaja teedukas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen 25kg juurte võtnud jõusaaliga ja alustasin sellega 4 kuud tagasi :) olin 70 ja nüüd 95kg . ja mõõteti mu rasva protsenti ja oli 20% rasva see on küll palju kuid mul alles massisöömis perjood . kuid tekib kohe küimus et kas mul on siis 2kg liha ja 23kg rasva juurte tulnud ? :P muide jah mul soodustas söögiisu see et olen 12 aastat suitsu teinud ( viimane aasta läx 2 pakki päevas ) :P ja esimene trennipäev loobusin sellest ja söögiisu oli räige kogueg . :P

Teeme väikese arvutuse. Oletame, et 70kg juures oli su rasvaprotsent 5% (kõige väiksem rasvaprotsent, mida ma usuks). See teeb siis 3.5kg rasva. Praegu on su rasvaprotsent 20% 95kg juures, ehk siis 19 kilogrammi rasva. Lahutame 19-st 3.5 ja saame 15.5kg rasva. Ümardame täisarvuks, saame 16kg. Järelikult on sul selle ajaga maksimaalselt juurde tulnud 16kg rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teeme väikese arvutuse. Oletame, et 70kg juures oli su rasvaprotsent 5% (kõige väiksem rasvaprotsent, mida ma usuks). See teeb siis 3.5kg rasva. Praegu on su rasvaprotsent 20% 95kg juures, ehk siis 19 kilogrammi rasva. Lahutame 19-st 3.5 ja saame 15.5kg rasva. Ümardame täisarvuks, saame 16kg. Järelikult on sul selle ajaga maksimaalselt juurde tulnud 16kg rasva.

:P päris palju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×