Jump to content
Rookie7

superman

Recommended Posts

Mul on üks sõber, kes pole kunagi jõusaalindusega tegelenud, aga välja näeb nagu mingi tippkulturist :P Põhimõtteliselt ta ei pea mitte s***gi tegema selleks et ta lihased kasvaksid.Ta ei pea kinni mingist kindlast dieedist ega tarvita mingeid steroide ega muud kraami, ja mis põhiline ta pole kunagi jõusaalis käinudki :D

Ma ei saa aru kuidas see on võimalik,kas geneetika??Kade hakkab lihtsalt, teda vaadates..ta võiks päev läbi ainult torti vitsutada, aga lihased on tal ikka täiuslikult kuivad ja reljeefsed.R**** kui vihale ajab.. :P

---

(ma olen temaga lapsepõlvest peale koos olnud, ja tean, et ta ei ole tõesti kunagi jõusaalis käinud,ega midagi tarvitanud)f***ng imelaps :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda tuttav ka samasugune. Ca 75kg kaalub, ülikuiv on ja väga lihastes. kuskil 175cm pikk. Biits võib kuskil 38-40cm olla. Kordagi pole jõusaalis käinud. Ülihead geenid lihtsalt. Mõnel veab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Geenid , geenid,geenid jne.Mul on kaks sugulast, kes on kah lihtsalt atleetlikud,ilma trennita, paar korda on nad proovinud lamades suruda ja jõutõmmet , suruvad 100 ja 115 ja tõmme on 200.Päris tippkulturistist on asi siiski kaugel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Ei liialda ma midagi..Räägin nii nagu asi on..ja 58 kg on 158 cm pikkuse juures ju ideaalne ,eriti kulturismis,või mis? :unsure: Salatrenni ta ei tee ja midagi ei tarvita-olen temaga niigi koguaeg ninapidi koos..ju tal on lihtsalt nõnda head geenid.

töö koha pealt...ta teeb tööd, aga mitte füüsilist..Praegu elab naise ja lapsega koos ja võistlusteks poleks niikuinii aega.Ma olen talle võistluste koha pealt küll peale käinud, aga ei võta vedu...tagasihoidlik tyyp selline.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P Ta on oma ea kohta pisut kerge ja lühike küll...kerge võibolla sellepärast, et rasvaprotsent on tal pea olematu.pikkuse koha pealt, arvatavasti on ka see geenidest :unsure: (lühikest kasvu vanemad).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ta lyhike ja kerge on siis peaks ju just rasva% suur olema,kuna lihas kaalub tunduvalt rohkem kui rasv.äkki ta teeb vaikselt kodus trenni ja licalt ei räägi sellest,sest selline geneetika on ikka MINU arust liiga ulmeline!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×