Jump to content
AltZ77

Valk suusatamises

Recommended Posts

Tere,

Tegelen suusatamisega, ja tahaksin teada milline proteiin on kõige parem mida peaks kasutama , et kasvatada lihast, mis oleks vastupidav ja samas saaks jõudu juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nüüd eriti ei usu, et suusatad ja sööd valku, et sellest midagi oleks! mingit kasvu sa sellega küll ei saa, jõusaalis peaksid treenima vahel kui kasvada tahd

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti Suusakoondis näiteks, tarbib juba aastaid Tai Kane Orignal AminoDrinki , mis sisaldab kõrge hüdrolüüsiga nisuvalku, sobivas suhtes süsivesikutega.

post-21-1137147601_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui oled juba 2ra otsustanud et hakkad valku s88ma ja tegeled aint suusatamisega siis ei ole kyll erilist vahet mis valku sa s88d(va vbla kreatiini sisaldavad). suusatreening baseerub nagu k6ik teisedki j2rjepideval treenimisel. usun et oled siiani eelnevalt ysna j2rjekindlalt trenni teinud ning ka tulemusi saanud. hakates valke s88ma on tavaliselt inimestel eelarvamused liiga suureks paisutatud. hakkad valku s88ma-suga ei juhtu midagi, valk korvab lihtsalt su toitumise puuduj22gid(valkude osas v6i ka sysivesikue, mineraalide ja vitamiinide). muu on juba sinu enda teha. syyes valke oled sa teadlik et annad oma kehale toitaineid mida ta kasvamiseks ning arenemiseks vajab, kuid sellele lisaks pead sa oma kehale andma h2id treeninguid ning v2ga head puhkust. ole sydamega asja kallal ja usu mind, tulemused ei lase ennast oodata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvatavsti sa Protein NO.1-st midagi paremat väga ei leia... :D

No see oli küll väga lamp :D:P

Eestis tegeletakse valgumüügiga väljaspool amazoni ka, niiet tee omad järeldused.

edit: juba Ion92 peaks ju parem olema, jah siiski ei sisalda ta "liigesetoitu", aga aminohapeteprofiil on väga korralik ning rasva ainult 1,5g 100g kohta.

Muudetud kasutaja noobie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×