Jump to content
Shokk

Kas mehed käivad meie pärast jõusaalis???

Recommended Posts

Tublid on need mehed, kes suudavad tõsist jõusaali trenni teha, korralikult ning tervislikult toituda ja elada ainult/põhiliselt sellel eesmärgil, et naistele meeldida.

Natukene tunnen ka kaasa neile, kuna elu ju näitab, et tuleb mitte kõige "atraktiivsem" mees, kes sosistab õigeid sõnu naisele kõrva ja kõik treenitud musklid kaotavad oma "mõju" :-)

mina arvan ka et kui sa oskad rääkida naistele seda mida nad kuulata tahavad siis nad sulavad kui või ja kui riideid vähemaks kiskuda siis sulavad naised veel rohkem (kui erilist õllekat pole ja suts lihast on)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas olete mõelnud, mille pärast mehed ennast hirmasti tahavad vormis hoida. Kas see on meie, naiste pärast, kas see on kõikide naiste rõõmuks või see on eneseimetlusest või hoopisgi millestki muust tingitud?

Ilmselgelt mängivad naised selles väga suurt rolli.

Kui natuke süveneda ja mõelda asja üle, siis jõuab kindlasti enamus samale järeldusele. Naistel on meile suurem mõju, kui endile teadvustame. Statistika näitab, et mehed mõtlevad keskmiselt iga 6 minuti tagant seksist-seega 99% naistest. Usun et teeme veel paljusid asju naiste pärast, kuigi ei teadvusta seda endile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll käin naiste pärast.Tahaks teada, kui paljud mehed käiksid jõusaalis kui naisi maailmas poleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehh...ja kui palju naisi te siis ka jõusaali tõttu juurde saanud olete?

Arvan, et mitte eriti. :D

no kaudselt ikka veidi küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tekkis hoopis küsimus....

Kas naised käivad meeste pärast jõusaalis?

No mina pean tunnistama, et vist käin jah... :D:D

See, et tulemuseks on ilusam inimene peeglis ja parem inimene elus, on väiksed lisaväärtused endale :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult, kui nüüd ikka päris tõsiselt järele mõelda, siis hakkasin jõusaalis kunagi käima siiski enda pärast - lihas vajas trimmimist ja tervis ning enesetunne parandamist.

Mis seal salata - ülalnimetatud probleemid on tänaseks unustataud, aga jõusaalis käin ju mõnuga edasi. Ja miks - sest seal on toreded minuga ühiste huvidega inimesed (enamasti ju mehed - jeeee :D ), kellega vahel natuke juttu puhuda, veits flirtida jne. Ehk kõik see, mis päeva paremaks teeb :D !

Niiet võta siis kinni, MIKS ma täpselt seal käin... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõde on siin:

Legendaarne Arnold - osa 44

joker

18-04-06 14:38

„Arnold Schwarzenegger – Education of a Bodybuilder by Arnold Schwarzenegger and Douglas Kent Hall“

Kõige kummalisem oli see, kuidas mu keha tüdrukutele mõjus. Oli kindel hulk tüdrukuid, kes olid sellest vaimustuses ja oli ka kindel hulk tüdrukuid, kes leidsid, et mu keha on vastikult eemaletõukav. Mingeid vahepealseid ja ükskõikseid suhtumisi polnud. Ma kuulsin neid mõnikord vahetundides või tänaval üksteisega arutlemas: „… Mulle see ei meeldi. Ta on nii veider - kõik need lihased ajavad mulle judinad peale,“ või siis:“ … Mulle meeldib see, millega Arnold tegeleb. Ta näeb välja nii suur ja võimas, ta on nagu skulptuur. Just selline peakski üks õige mees välja nägema.“

Kõik seesugused arvamused ja reaktsioonid ainult lisasid motivatsiooni harjutamiseks. Tahtsin saada veelgi võimsamaks, et avaldada tugevamat muljet neile, kellele ma meeldisin ja ?okeerida veelgi rohkem neid, kes minu tegevusest suurt ei pidanud. Kuid tüdrukute tähelepanu võitmine polnud kaugeltki mu treeningute eesmärk, aga nad lisasid initsiatiivi ja ma arvasin, et niikaua, kui ma pälvin nendepoolset tähelepanu, võisin seda edukalt ka enda jaoks ära kasutada. See kõik tundus nii naljakas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ausõna ei valeta, tahan suureks ja tugevaks saada hoopis 

Seda räägivad nad kõik. :D

No pagan....ma niigi ilus, selleks küll pole vaja saalis käia et mehi leida... :D Mul mehi juba niigi palju! :P

Tahan ka suureks ja tugevaks saada...

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ausõna ei valeta, tahan suureks ja tugevaks saada hoopis 

Seda räägivad nad kõik. :D

No pagan....ma niigi ilus, selleks küll pole vaja saalis käia et mehi leida... :D Mul mehi juba niigi palju! :P

Tahan ka suureks ja tugevaks saada...

naine tahab suureks ja tugevaks saada???miks siis? kuidas nii? naised ju õrnem sugu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaz, aga miks mitte? Ei ole igas olukorras naised midagi niiväga õrnem sugu, on tulnud ka vastupidist ette--et trennist on kasu olnud enese naha päästmisel. Ja uskuge, hea tunne oli pärast!

Ja ega miski kolliks treenides nagunii ei saa, selleks peakski oma elu saalile pühendama. Niikaua kuni on vaba aega enda päralt ja töö tugevolemist nõuab (professionaalsus ennekõike!), niikaua kavatsen igatahes kasvada ja tugevneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea tervis, hea enesetunne, hea väljanägemine, rohkem energiat ja pingetaluvust jne jne! Pigem tõesti küsimus, miks mitte oma pakendi eest hoolt kanda?! Eestimaa on täis vanu ja noori vedelaid pakse ja kilusid. Inimesi, kes noorena infarkti saavad või lihtsalt liigutada, ega peale pooleliitrise õlle midagi tõsta ei jõua. Sport rahvale!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andreaz, aga miks mitte? Ei ole igas olukorras naised midagi niiväga õrnem sugu, on tulnud ka vastupidist ette--et trennist on kasu olnud enese naha päästmisel. Ja uskuge, hea tunne oli pärast!

Ja ega miski kolliks treenides nagunii ei saa, selleks peakski oma elu saalile pühendama. Niikaua kuni on vaba aega enda päralt ja töö tugevolemist nõuab (professionaalsus ennekõike!), niikaua kavatsen igatahes kasvada ja tugevneda.

hea kui naised treenivad end trimmi. aga ei mõista kui naine "SUUREKS" lausa saada tahab. see ju nigu ikka meeste soov naised ju tahavad väiksed just olla reeglina

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veidi mõtlemisainet küll, kui ühe naisega 10 aastat koos elatud, mingit väljavahtetamise soovi ei ole ja teisi naisi ei vaata (noh selles mõttes).Siiski mõned aspetid antud teemal.

1)Kui küsida 100-lt naiselt, kas nad tahaksid, et nende omamees näeks välja nagu Ronnie Coleman, vastaks jaatavalt vaevalt 20. Näiteks Mark Wahlbergi puhul oleks sama küsimuse protsent ilmselt 99.

2)Mehe ja naise vahelises tõmbes mängivad otsustavat rolli feromonid. Esimesest pilgust armumise puhul ei tea me veel midagi objekti ajust ja kehastki on on ainult hägus ettekujutus (väga harva näeb inimene oma armastatut esimest korda alasti, pealegi on tänapäeval olemas igasugused push-upid, strechid jms.)

Naistele peale minevate feromonide tase mehe organismis on kaasasündinud ja muuta seda ei saa. Mõned mehed võivad ükskõik millised välja näha aga ikkagi naisi nagu sokke vahetada.

3)Naisi saab alati lihtsamalt kui aastate kaupa jõusaalis rassides või ennast infarktieelsesse seisundisse töötades (et liisinguga ostetud autoga eputada).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingis vanuses naised pidid jah vaatama, kui kena on mees mitte kui ilus :P

Väga noortele "naistele" meeldivad ikka ilusad ja rambod mehed (kuked) ning kiired ja madalad autod!

Kuigi tõsi ta on, et jõusaalis sai hakatud noorena käima küll suuresti tänu sellele, et naistele rohkem meeldida, no oma panus oli ka muidugi Schwarzenegger'i filmidel :D . See on täpselt sama põhjus, et miks hakatakse suitsetama - et "kõvem mees" olla, tunnistagu seda parem kõik suitsetjad. Aga noh palju sellest kasu oli :D - mitte midagi.

Küsimusele: Kas mehed käivad meie pärast jõusaalis??? vastaksin mina -sellepäarst sai sinna mindud poisikesena, kuid täiskasvanuna nendel samadel eesmärkidel enam muidugi ei käi või vähemalt see eesmärk ei ole kaugeltki mitte primaarne . Oma naist tundes võin õelda, et absoluutselt ei huvita teda, kui suur mingi muskel on või ei ole.

Muidugi ilus treenitud keha on alati lisa väärtus naiste jaoks (ja vastupidi) lisks sellele ,et naine on oma mehega õnnelik siis treenitud kehaga kaaslase üle saab veel uhkust ka tunda, kui teised kadedalt põrnitsevad :D

Nii et suuremal või vähemal määral on ikka ja jälle naine (naised) põhjuseks miks me püüame paremad olla, olgu selleks ilusam keha, ilusam auto või ilusam maja ...

Muudetud kasutaja Mesku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×