Jump to content
Shokk

Kas mehed käivad meie pärast jõusaalis???

Recommended Posts

eks mõnes mõttes ka kindlasti naiste pärast, kuna naissugu otsib ikka mehelikku ja tugevat kaaslast omale.

lisaks saab veel hea välimuse, tervise, enesetunde ja enesekindlust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma käin saalis selle pärast, et veelgi tugevamaks saada. Muidugi kehaosade ümbermöõõdud huvitavad mind ka, et need oleksid maximaalselt suured ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D no jõusaal on kyll siis vale koht:D ega lihaste suurus ei muuda mitte midagi ju?..sest oskused midagi teha puuduvad ikkagist... Parem mine kuskile trenni kus õpetakse sind võitlema:). vot ni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D no jõusaal on kyll siis vale koht:D ega lihaste suurus ei muuda mitte midagi ju?..sest oskused midagi teha puuduvad ikkagist... Parem mine kuskile trenni kus õpetakse sind võitlema:). vot ni.

hehe, suht koom teema tegelt... aga... ma kahtlen, et mingi kõrsik viitsib oma õnnega mängida ja proovida, kas härg ikka oma kuvaldasid kasutada ka oskab.. :unsure:

järgmine teema võikski olla, et kas mehed käivad poksis naiste pärast :P

Muudetud kasutaja EIlves poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

riitusruumis jah.......... poisikesed ,kuked checkivad........ ja eelmiseid postitusi lugedes arvan küll,et loeb ikka küll ,et kas inimene on huvitatud oma kehalise vormi pärast voi mitte. jooksuga voi möni teine ala kah ikka väärtustatav. mina arvan ,et igaühel voiks sportlik huvi millegi vastu olla ( füüsise). ja imelikele beibedele soovitus ärge tulge jöusaali meeletult löhnastatuna ,minu trenn sis rikutud ,mehed ei tule ju suitsuga jöusaali!! pervertsused jöusaalis jätta !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem enesetunne on kindlasti,ning kui tead et näed hea välja kehapoolest,siis ka kindlasti enesekindlus tõuseb natuke. Ei no Naiste pärast kah ikka mingil määral :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks tegelikult ole kõigil ju üks eesmärk...et vormi saada, ei saa ju öelda et mehed nüüd eputamas käivad või naised. Mina leian, et ma oma higise näo ja punaste põskedega pole üldse eputamisväärne saalis:P aga kui nüüd lõpuni aus olla siis ilusaid musklis mehi ikka vaatan aga pigem ikka pilguga, et tubli inimene, palju tööd teinud ja tõesti kena keha saanud. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan et kes käib trennis (jõusaalis), et mehi või naisi aint vaadata on ühed suured luuserid. Ei muud midagi. :unsure:

Ise käin ikka et head enesetunnet saada ja enesepärast mitte kellegi pärast. See, et see tõttu meeldin kellelegi rohkem see on juba lisaks aga mitte eesmärk. Eesmärk ikka enesega rahul olla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naistele meeldivad lihased arvatavasti kuni teatud piirini , kui on liiga palju pidavat rõve olema. Tõsised tegijad on selle piiri arvatvasti ületanud ja järelikult käivad enda ja oma ego huvides trenni tegemas.Tegelikult võiks siin naised sõna võtta, kui suured lihased siis on optimaalsed , et veel naistele ka meeldiks.

Olin elu aeg arvanud (ja tegelt arvan siiani), et mehe lihaste suurusel pole minu jaoks raudselt üldse tähtsust. Oluline on vorm. Arvasin samuti, et rauaga suureks pumbatud lihased on... no mitte just rõvedad, aga ebameeldivalt proportsioonist väljas ja tõenäoliselt ajuvabadele inimestele kuuluvad :unsure: .

Kuni... :D kuni sain juhuse tahtel tuttavaks ühe nn jõusaali-mehega. Kes on ikka VÄGA suur :P . Ja meeldib mulle hullumoodi :D , tõmme on selline, et võtab jala iga kord värisema, kui näen.

Niiet ära iial ütle "iial" ;) ...

Kokkuvõte võiks vist olla selline, et kõige olulisem on harmoonia keha ja hinge (aura) vahel (jeesus kui kaunilt see kõlas :D !). Inimene ei koosne ju vaid ühest või teisest, tervikuks on vaja mõlemat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhjused siis sellised

naised

uute rekordite püstitamine enda jaoks, mis teeb head meelt

ja et ikka jõuga ühe löögiga pikali lüüa mehi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin sellepärast et parema kehaga on ka endal enesetunne parem.

Täiesti vormist väljas või kondise kehaga on lihtsalt endal imelik.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni mees võtab noore naise ja tahab hea välja näha ning hakkab sellepärast käima! Mõni aga enese pärast, ja loomulikult on ka neid kes käivad üleüldse, naiste ja sellepärast, et head välja näha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui alustasin, nii 14-15 ja esimest korda hantli kätte võtsin, siis oli ikka jah rohkem naiste pärast, see oli päris hea motivaator tol hetkel. kui praegu ma ei tea isegi miks ma käin, lihtsalt käin ja kõik... olen bigoreksik.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin enda keha ja ka Teie pärast muidugi, suht enesekindlam ka siis ranna liikuda ju!

Siiski, vaatamata mõne naise postitusele usun ma ikkagi, et naised käivad meeste pärast, ma ei mõtle selle all seda et näha trenni mehi jne, vaid ikka seda, kuidas mestele silma paista ja ärge öelge et ei käi üldse sellepärast, tglt väheke ikka käite, kes te ütlete et ei käi ;)

Nii, et see on mõlemapoolne - mehed käivad nii enda keha pärast ja ka naiste pärast ja vastupidi, olen selles 100% kindel <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tunne pärast t6sist trenni ;) oi see on hea, pumbata on ka ylimalt rahuldav. Pärast trenni kui oled kurnatud tekib selline ( kui tugevasti treenida ) teatud deliiriumi tunne keha paistetusest lihaste pingul olekust ehk jne. Natuke aega on ja siis kaob ära ja siis tuleb selline vastik tunne :S Tunne, et tahaks veel :S Miks see ära kadus??? MIKS MA SIIS TRENNI TEGIN???? Ja siis teen trenni selle pikema deliiriumi otsimisel mida ma ehk ei leia, aga endale märkamata kasvan "kogemata" suureks. <_<:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×