Jump to content
Shokk

Kas mehed käivad meie pärast jõusaalis???

Recommended Posts

Kas olete mõelnud, mille pärast mehed ennast hirmasti tahavad vormis hoida. Kas see on meie, naiste pärast, kas see on kõikide naiste rõõmuks või see on eneseimetlusest või hoopisgi millestki muust tingitud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugu põhjusi on, miks mehed trenni teevad.

Näe, siin on üks link varasemale samasisulisele teemale - LINK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid on need mehed, kes suudavad tõsist jõusaali trenni teha, korralikult ning tervislikult toituda ja elada ainult/põhiliselt sellel eesmärgil, et naistele meeldida.

Natukene tunnen ka kaasa neile, kuna elu ju näitab, et tuleb mitte kõige "atraktiivsem" mees, kes sosistab õigeid sõnu naisele kõrva ja kõik treenitud musklid kaotavad oma "mõju" :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naistele meeldivad lihased arvatavasti kuni teatud piirini , kui on liiga palju pidavat rõve olema. Tõsised tegijad on selle piiri arvatvasti ületanud ja järelikult käivad enda ja oma ego huvides trenni tegemas.Tegelikult võiks siin naised sõna võtta, kui suured lihased siis on optimaalsed , et veel naistele ka meeldiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah buldooser ytles v2ga 6ieti! EGOLE ON SEE, EGOLEEEE! hea on tunda end tugevana ning v6imsana. eriti kui oled noor nolk kelle m6ttemaailma juhivad veel alles aktiivselt hormoonid. kuid kysimus iseenesest oli minumeelest geniaalne!:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:P

ÕIGE sportlase hingega mees ei käi kindlasti naiste pärast jõusaalis. Tark mees teab, et enne naisi on mitu tähtsamat põhjust jõusaalis trenni tegemiseks :D

Aga kindlasti on ka neid, kes käivad jõusaalis punnitamas, et oma miniatuurset bicepsit suvel rannas lehvitada :P

Eks igaühel oma põhjused.

Mina teen trenni selleks, et iseenda jaoks ilus olla, mitte meeste ees eputamiseks :D

JÕUDU KÕIGILE JÕUSAALI KARUDELE JA KIISUDELE!!! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin trennis sest:

1. meeldib... kohati parem kui seks... sest peale jõusaali on mitu päeva hea olla... (seda ei saa seksi kohta öelda)

2. meeldib võistelda... tahaks veel mõned medalid saada. :D

3. meeldib olla vormis... ei pea häbenema ilma riieteta olekut...

4. naistele meeldib ka :D

5. meeldib et natuke jõudu on... a la purgil kaant maha keerata...

6. meeldib kui saab kangile järjekordsed 5kg juurde panna...

7. pump meeldib... mm... kui hea :P

oki aitab kah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult ei vaata küll meest tema lihaste järgi... täiesti kama kaks on välimus, oluline on ikka iseloom ja olek ja ..... "tema ise"...

Kahjuks pean tõdema omadest kogemustest, et jõusaalis kohtan enamjaolt küll ainult eputajaid (ärge palun võtke isiklikult), mõni pumpab terve trenni vältel iga päev nt aint biicepsi, et suuri käsi saada ja siis kuulen, kuidas mõni "kapp" arutab teisega, kuidas ühest munast saab 35g valku.. oehh, oleks see elu nii lihtne, küll oleks odav oma päeva valke täis saada :D:D:D

oh teid mehi küll :D

aga samas, kõik mu parimad sõbrad on meessoost, seega ega ma ilma teieta ka hakkama ei saaks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

Jõusaalitreening annab hea enesetunde, ja ka enesekindluse.

Mina teen seda küll rohkem enda pärast, aga eks natukene ka ikka et oma kallil oleks hea vaadata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tegelt neid kes käivad jõusaalis- neid pole ju kuigi palju!!

Oi kui palju on neid kes ei käi üldse jõusaalis, kellel puudub üldse igasugune eesmärk näha hea välja.

Endale meeldib hea välja näha. Mina arvan, et minu tüdruk väärib endale

kena-vormis-tugevat meest..

Ma ei sihi praegu sellele, et naine saaks oma mehe üle uhke olla või vastupidi :D Kui on võimalik näha hea välja siis why not??!!

Ja kui kõik on rahul, olen ise ka rahul.

Ok, naised-mehed...

Küsimus oleks pigem: miks ei tee osad üldse trenni? Miks nad ei taha välja näha head ja olla vormis?

Kas neil on siis tõesti kõigest nii suva?!

See puhtalt iseloomu teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

höhö.. miks ma ei ole kuuld sellist põhjust nagu "kaitse"? ma käin ka sellepärast et teine mees mõtleks kaks korda enne kui minu kullatükki vahtima hakkab... tilgutagu ila kusagil nurgas :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma naisterahvana kah ei käi meeste pärast jõusaalis...Mõni tüüp võib ju arvata, et seal palju musklis mehi, et silm meil puhkab kohe, aga no ei....mul trenni ajal muudki teha kui mehi kiigata. Isegi enamasti häirib, kui keegi juttu tuleb tegema- trennirütm läheb ju sassi niimoodi...

Kui enamus naisi teeb trenni selleks, et kaalust alla saada vms, siis mulle annab trenn uskumatult hea enesetunde, milleta ma lihtsalt päevagi olla ei saa. See on nagu sõltuvus, täielik kaif, kui saab end saalis täiesti nö tühjaks treenida.

Tundes ennast tugevana ja heas vormis olevana ei jää see ju lõpuks ka meestele märkamata;) (aga no see pole tõesti eesmärk omaette--põhiline on iseendale meeldida)

Ja noh, ma ei arva, et ükski mees ka puhtalt naiste pärast saalis käiks. Trenn annab ju omapärase kaifi, lõõgastumise, nii et eks igaüks käi ikka pigem enesetunde pärast.

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×