Jump to content
come123

algajale valk

Recommended Posts

olen 15 aastane ja alustasin 2 kuu eest jõusaalitrennidega.nüüd peale jõule ostsin valgu omale.tahaks abi saada et palju ma peaksin kasutama päevas.kaalun 70 ja pikkus on 187cm.Trenni teen 3-5 korda nädalas kavade järgi

valk on-megaproteiin 82.5% mitu grammi ma siis päevas võtan ja mitu korda

Muudetud kasutaja come123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma ei eksi siis valk mida sa sööd on eesti biolab-i oma. Isegi selle pakendi taga on kirjas et inimese organism on võimeline omastama keskmiselt 35g valku 3 tunniste vahedega. Tähendab seda et sa ei pea nüüd panema iga kord 35g, sest sa ometigi sööd ka ju? Aga sa võiksid selle proteiini juurde lisada viinamarja suhkurt, sest sa ei taha ju et see valk mis sa sööd läheb energiaks vaid tahad et see läheks ehitamiseks. viinamarja suhkrust saab väga hästi energiat ja siis läheb suurem osa valku ehituseks. et pane näiteks hommikupoolikul ja õhtupoolikul. umbes nii et 30g valku+30g viinamarjasuhkurt. Kui sa muidugi treenid tõsiselt kava järgi, siis pead iga päev sööma järjekindlalt valku. Ise söön nii, et hommikul üks kokteil kus rohkelt süsivesikuid ning vähem valku. Peale trenni ka taoline kokteil, et rohkelt süsivesikuid ja vähem valku. umbes nii et segu on nii et valku 40% ülejäänud oleks süsivesikud ja muud ained. Ning enne magamaminekut selline kokteil kus on põhiliselt valk.

2-3 korda päevas 30-40g valku + süsivesikuid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa sööd neid eesti tooteid siis tal on veel üks toode mille valgusisaldus on 50%(muscle mass 3 kui ma ei eksi), et seda võiks süüa hommikul ja peale trenni. Ning see mis sul on ostetud Champion 8, seda võiks süüa enne magamaminekut

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vana hea soovitus...selle asemel,et siin foorumis küsida ja nimetutelt "spetsialistidelt" (ma ei pidanud OldMan-i silmas) kahtlase väärtusega nõu saada, hakka lugema erialast kirjandust.siinsamas Fitness.ee-s on väga heatasemeline artiklite kogu,mis peaks katma kõik küsimused, mis sul üldse tekkida võivad. nii, et jõudu lugemisel ja järjekindlust järgimisel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valgu päevane kogus sõltub su kaalust, eesmärkidest, soost, treeningu intensiivusest jms. Soovitan sul võtta päevas 1,4-1,6 g valku ühe kehakilogrammi kohta. Ja see biolabi valk on taimne soja valk!!! Oragnism võtab korraga ära ainult 30g valku, ülejäänu viiakse organismist välja, seega pole mõtet üle võtta, sest see on raiskamine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×