Jump to content
jasmiini

bodipump & jõusaal

Recommended Posts

Mul on küsimus teile pumperid kes veel lisaks käivad jõusaalis, et kuidas kombineerite trennipäevadega ja milliseid harjutusi oleks otstarbeks siis teha!? :rolleyes:

Muidu ise teen 3Xpumpi nädalas (lisaks 2 aeroobset päeva), aga olen mõelnud et asendaksin ühe pumbi-päeva jõusaaliga - arvan et see oleks iseenesest ok!?

Noh ja siis tekib küssa, et mida ma seal siis teha võiksin, milliseid lihaseid ja kas kogu body või üks nädal ülakeha ja teine nädal alakeha - või mis teie arvate ja kuidas ise teete?

Tänud vastajatele! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitav on 1 korra nädalas kõik põhilised lihased suurte raskustega läbi treenida.

Võib täiesti rahulikult kasutada neid samu harjutusi mida teeme BP treeningus, ainult selle vahega, et kasutame suuri raskusi (80% maximumist), lühikesi seeriaid (5X) ja pikkemaid puhke pause(umbes 2 min iga seeria vahel).

Seeriate arv sõltub juba individuaalselt, treenituse astmest ja võib kõikuda 3 - 10 per. lihas. Seda kõike ei pea tegema ühe korraga, vabalt võid jagada lihased kaheks, kolmeks grupiks, sooritades harjutusi siis vastavalt, ühel , kahel või kolmel eri päeval ühe nädala jooksul.

Selline treening tagab üldises plaanis taskaalustatud arengu .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen 4 x nädalas jõutrenni, neist 2 püüan teha pump`i ja 2 olla saalis.

Lisaks 1 spinning ja üks aeroobne nädalas.

Kokku 6 (no vahel 5, olenevalt social-life`ist :D ).

Saalis teen praegu veel algaja kava (kõik suuremad lihased ühel päeval). Lähipäevadel peaks uue kava saama, eks siis näeb, kuidas jaotub.

Soovitaks sul konkreetse kava saamiseks ikka treeneri poole pöörduda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitav on 1 korra nädalas kõik põhilised lihased suurte raskustega läbi treenida.

Võib täiesti rahulikult kasutada neid samu harjutusi mida teeme BP treeningus, ainult selle vahega, et kasutame suuri raskusi (80% maximumist), lühikesi seeriaid (5X) ja pikkemaid puhke pause(umbes 2 min iga seeria vahel).

väga hea vastus, seda oligi vaja - tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin ka mõlemas korraga. Praegu on küll rõhk rohkem aeroobsel. :D

Arnoldi jutus on kõva loogika. Aga siiski lisaksin juurde veel mõned harjutused.

Selja lailihasele ülalt tõmbed laialt/kitsalt.

Reie tagaosale trenasööril.

Säärele kõik, mis vähegi pähe tuleb.

Minu arust need jäävad BP-s korralikult katmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Säärele kõik, mis vähegi pähe tuleb.

tead pumper, lihtsalt tagasisideks -

ma tegin kolmese seeria säärele-päkkadeletõusud ühel jalal, raskuse võtsin ka veel lisaks ja üldiselt olin 3 päeva liikumisvõimetu :unsure: !

See näitab tõesti seda, et säärekesed on vaesekesed täiesti treenimata, sest muud lihased olid küll tuntavad peale jõusaali kuid ei valutanud, no aga need sääremarjakesed - oeh...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilmselt siin foorumis segamini profid 7x nädalas, lihtsalt igapäevased harjutajad 6x nädalas ja tervisesportlased 2-4 xnädalas? Äkki peaks profiili lisama vastavasisulise märkuse, viite?

Seepärast tuleb ka soovitustele vaadata täpselt samasuguse nurgapeal so see mis on piisav ja sobiv profile on harrastajale liig mis liig :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ilmselt siin foorumis segamini profid 7x nädalas, lihtsalt igapäevased harjutajad 6x nädalas ja tervisesportlased 2-4 xnädalas? Äkki peaks profiili lisama vastavasisulise märkuse, viite?

Seepärast tuleb ka soovitustele vaadata täpselt samasuguse nurgapeal so see mis on piisav ja sobiv profile on harrastajale liig mis liig :unsure:

oot, ma ei saa aru, kas säärte harjutused kuuluvad ainult profitreenigusse või mida sa öelda soovisid

soovituse mõte oli selles et säärte koormus on BP-s olematu ja vaja kindlasti jõusaalis vastavaid harjutusi teha juurde

- mis puutub siia prof või mitteprof, aru ma ei saa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ilmselt siin foorumis segamini profid 7x nädalas, lihtsalt igapäevased harjutajad 6x nädalas ja tervisesportlased 2-4 xnädalas? Äkki peaks profiili lisama vastavasisulise märkuse, viite?

Ei näe sel erilist mõtet isiklikult. Trennide arv ja kestus ei pruugi suurt midagi näidata iseenesest. Mul sel nädalal 8 trenni (kokku ca 470-480 minutit). Isiklikult arvan, et sellega eriti tervisesportlase nimetusest kõrgemat ei hakka nõudma. Iga tegelase enda asi treeningpäevikut koostada ja pidada.

Aga jah, sääred Bodypumbis - venitus on, aga koormust mitte. Veidi arusaamatu vähemalt BP56.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×