Jump to content
fighter

sõjavägi

Recommended Posts

sooviks teada saada kogenenumatelt, et kuidas sõjavägi mõjutab lihasmassi ja üldist vormi. olen kuulnud, et mõned tugevamad sportlased võivad nõrgemana tagasi tulla. ehk oskab keegi täpsemalt rääkida antud teemast ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma läksin sõjaväkke kaalusin siis 96 kg , tagasitulles kaalusin 93 kg. Nooreaja lõpus kaalusin üldse 89 kg . Siis muud ei tehtud kui jooksti, seetõttu kaal langeski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegune sõjavägi on võrreldes vene ajal sõjaväega sanatoorium. Põhitöö on söömine. Samas kui soovid rohkem trenni teha siis sõjaväes on ka jõusaal.

Muudetud kasutaja halfbeer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 kuud, kui kestab noorteaeg võib sul kaal langeda, kuna aeroobset tehakse jah palju, mis võib ju sulle tegelikult kasuks ka tulla. Süüa saab hästi ja kui viitsid veel õhtuti mõned pumbad ka juurde visata pole hullu midagi. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise pole käinud, aga paljud sõbrad on.

üldiselt on igasuguseid, neid kes koguvad kaalu ja neid kes hoiavad või võtavad alla.

Tean sõpra kes surus enne sõjaväge 120 ja sõjaväes surus 145, lihtsalt ta raiskas kõik oma vaba aja trennile mis ta vähegi sai :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on 2 näidet. Üks sõber käis ära ja tuli tagasi nõrgemana. Teine sõber võttis kaalus maha ja ütles,et varem jõudis maksimaalselt 60 kätekõverdust teha .. nüüd teeb 100 ja ka muud füüsilised näitajad olevat oluliselt paranenud. Mõlemad olid enne sõjaväge jõusaalipoisid ja aega käisid Kuperjanovis tegemas. Tingimused peaksid seega samad olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×