Jump to content
H2o

kas siis tõeti ületreening

Recommended Posts

No mul selline küsimus,et kas see on siis tõesti nii tõsine asi kui teen 6 päeva nädalas trenni ja kava oleks järgmine :soojendus ,kätekõverdused 5 x 30 ,4x7 lõuatõmmet , selja ja õlatreening , biitseps 20 kg kang 6X25, triitseps 4x 15 kangiga sama raskus, ja siis kõht jalad kõrgemal 6x25 ja sellili lamades jala tõsted 4x 15.niimoodi olen teinud 4 kuud ja tunnen ennst hästi ja arengut on ka märgata :rolleyes: või mis teie arvate kas pean muutma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alguse kuud areneb iga treeninguga :rolleyes: aga ma soovitan, et mõtle välja oma eesmärgid ja loe siit artiklitest nii kuidas jaksad, siis kui enam ei jaksa, puhka ja hakka jälle lugema. siis kui saad kokku pildi,kuidas peaks treenima, toituma ja puhkama tee omale võimalustele ja eesmärkidele vastav kava :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Su postitusest ei saanud päris häst aru, et kas sa käid jõusaalis või teed asju koduste vahenditega?

Igatahes, mina soovitan Sul võtta siit samast amazonist tööristade alt üks kava ning hakata jõusaali külastama..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6 päeva nädalas sama treeninguga, samade harjutustega kurnad organismi väga ruttu ära! Ära unusta, et lihased arenevad siis kui puhkad vajalikul määral!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×