Jump to content
lortt

Kas on mõtet?

Recommended Posts

tutsvused tutvusteks aa jah siis pidid ikka 8 väga teadlik olema jõusaalist ja selle kultuurist et endale liiga ei teinud.....(Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nimelt, et mis põhjusega sa nagu ültse selle teema tegid.....? midagi konkreetset millele oleks võimalik vastata sa ei kirjutanud....

Ja nüüd tulevad postitused sellekohta et kas sa ikka oled ja kas usutakse jne.

kas natukene mõttetu ei ole :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm....tõesti kahtlane värk.Võiksid tõesti pildid üles panna.Aga see et sa 8 aastaselt trennis hakkasid,ei tähenda alati,et oleks nüüd eriti rambo.Trenni tuleb teha ikka korralikult ja asja juures olles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida ma peaks oskama vastata sellele kui sa ütled lihtsalt, et hakkasid 8 aastaselt trenniskäima mis see mulle annab et ma vastata saaks :P:rolleyes:;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii noorelt ei tohi üldse sellise alaga tegeleda, see maksab kunagi kõvasti kätte, sellise alga võiks alles alustada mingi 16 aastaselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui valesti trenni teha, siis võib tõesti mõne aasta pärast olla tulemuseks kõverate luude ja kulunud liigestega sant. Tihtilugu pole juunioride rekordite tegijatest paari aasta pärast midagi kuulda. Ei ole mõtet lihtsalt raskejõustiku peale minna, kuid väike trenn ei tee ühegi vanuse juures paha.

Tasa sõuad, kaugele jõuad! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×