Jump to content
pele

Elu hind

Recommended Posts

Sama nupp, sama laud. Vajutad, saad 10 miljonit JA üks suvaline inimene maailmas sureb ära. Mitu korda vajutaksid?

Ühest-kahest korrast piisaks täiesti. Pole hullu, kui mõni kili või must maamunalt ära kaob...

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühesõnaga 3ndast kysimuse vastustest saab järeldada, et keegi ise surra ei taha, kuid teisi tapaks küll ?

Mina oleks küll valmis surema, kui saaks hoopis päästa kellegi väärtuslikuma või noorema, kui olen mina.

Pealegi on kolmas nupp inimõiguste vastane ning juristina ei saa seda nuppu nii või teisiti vajutada :rolleyes:

Pealegi tekib mul küsimus kes sellise masina üldse valmistaks ning kes finantseeriks tulemusi ???? Arvan, et ta jääks kõvasti miinusesse ning isiklikult tahaks olla nupulevajutajate sugulaste kohtus esindaja. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3-e lahmiks niikaua kui arvan et piisab:p

Aga kui esimestena sureksid sinu lähedased?

Maailmas on üle 6 miljardi inimese...seega on ülimalt väike tõenäosus, et nendeks inimesteks osutavad sinu lähedased.

Kuid kui juba sõna võtsin, siis vastan ka küsimustele.

1. Seda varianti ei kasutaks

2. Enda eluga ei mängi

3. Ikka omajagu vajutaks...kui ei vajuta mina, siis vajutab keegi teine. Maailm on juba niigi hukas...noh, siis saab ühe rikutud inimese võrra rikkamaks...

Muudetud kasutaja freshman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

) Visatakse kulli ja kirja, võimalused on 50/50. Üks pool kingib sulle surma, teine mingi hunniku raha. Mitme kroonine hunnik see peaks olema, et sa oleks nõus seda tegema?

2) Laual on üks nupp, ok. Vajutad nupule, saad 10 miljonit krooni VÕI saad surma. Tõenäosused 90/10. Mitu korda vajutaksid?

3) Sama nupp, sama laud. Vajutad, saad 10 miljonit JA üks suvaline inimene maailmas sureb ära. Mitu korda vajutaksid

Kui ausalt siis ausalt

1)ei viskaks 50 milli siis paneks:D'

2)paar korda julgelt

3)sitaks

olin aus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma eluga küll ei riskiks. Teiste omadega rikastumise nimel kohe kindlasti mitte.Lisaks muule heale ei ole eriti õnne õnnemängudes.

Ma olen kuskilt kuulnd kõlakat, et 1 inimelu maksab ca 10miljonit Eesti Vabariigi jaoks. Muidugi seda ei kompenseerita nii palju tegelikkuses. Seega need, kes siin 10 miljoniga nõus oleksid, hindavad küll oma elu odavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) soomes kulli ja kirja ei visata

2) 6nneseen nagu ma olen, vajutaks julgelt 11 korda... ja siis lubaks teistel ka kätt proovida!

3) ikka 11 korda, yle 6nne varju ei ole m6tet hypata, ja et surm sinna aafrikasse Aidsi-haigetele läheks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3-e lahmiks niikaua kui arvan et piisab:p

kuulge olege nyyd normaalsed , m6elge kui keegi teine inimene saaks seda w6malust kasutada ja wajutab nuppu... ning sina sured :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×