Jump to content
pele

Elu hind

Recommended Posts

Öeldakse, et raha eest saab kõike...nii on ka isegi mingi summa eest inimene nõus oma hinge kuradile ohverdama...kõik oleneb ainult summast, situatsioonist ja eluperioodist :rolleyes: ...kuidas toimiksid SINA...vasta ausalt :P

1) Visatakse kulli ja kirja, võimalused on 50/50. Üks pool kingib sulle surma, teine mingi hunniku raha. Mitme kroonine hunnik see peaks olema, et sa oleks nõus seda tegema?

2) Laual on üks nupp, ok. Vajutad nupule, saad 10 miljonit krooni VÕI saad surma. Tõenäosused 90/10. Mitu korda vajutaksid?

3) Sama nupp, sama laud. Vajutad, saad 10 miljonit JA üks suvaline inimene maailmas sureb ära. Mitu korda vajutaksid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rõõm näha, et selles foorumis on ka filosoofilisi teemasid hakatud postitama...

Ma saan küll aru, et pele ootab konkreetseid vastuseid, kui ma pean paraku pettumuse valmistama. Raha on liialt materiaalne väärtus - eelistan elada oma elu nii, et saaks "puhta" südametunnistusega surra ja mitte ei tahaks surra enneaegselt. Mul selles elus veel liiga palju avastamata.

Mulle meeldib küll riskida, kuid antud juhul usun, et need riskid ei ole õigustatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsimus nr 1. Hunnik võiks olla USD-des ja nr 500.000 000

küsimus nr 2. Vajutaksin seda nuppu arvatavalt 2x kui peale esimest ikka elama jään :rolleyes:

küsimus nr 3. Kutsuks kokku kõik oma kallimad ja lähedasemad inimesed ja kukuks vajutama. Lõpetaksin siis kui esimene lähedane sureb. Seejärel teeks talle kuninglikud matused ja loomulikult nutaks, nutaks, nutaks.

Raha jagaks hiljem ellujäänute vahel.

Elu on niikuinii karm... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1)mu jaoks oleks 20 milj. eeku juba vabalt paras

2) korra vajutaks 10 elaks vast vabalt ära küll:P...muidugi,kui hästi läheb :P

3)maailmas elab 6 miljardit inimest...kus sa selle 60 000 000 000 000 000 välja võlud!!!...aga kui näpp ära väsib siis niikaua ikka toksin kuni see Bush kastis on :rolleyes:

Muudetud kasutaja tsikoloog poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et peaaegu kellegi elu ei tohiks raha eest ohverdada.Mõned siiski on sellised.Näiteks roolijoodikud, kelle sõidud on süütu inimese surmaga lõppenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ehhhh...ei teeks vast midagi. Mõnel masendaval päeval vajutaks 2) ühe korra, või siis kui eriti närvis 3) klõpsiks sutsu. Elu on karm....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind pani ka kohe mõtlema see kolmas küsimus... et algul tuli küll pähe, et paar korda ikka vajutaks, aga siis hakkasin ka mõtlema, et kui sureksid lähedased ;) ??? Ma ei suudaks vist ikkagi riskida.. mul kunagi ei vea sellistes asjades :P Et siis ma ei vajutaks ühtegi, elaksin õnnelikult edasi oma vaese üliõpilase elu ja raiskaksin viimaseid kroone kohupiima ja õlle peale :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Ei vajutaks.

2) Ei vajutaks,vahest küll siis kui väga raskes majanduslikus seisus oleks.(näiteks kodutu)

3) Üldjuhul ei vajutaks,kuid kui ainult siis kui teaks ,et inimene oleks seda väärt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×