Jump to content
Seersant6

Proteiin No1 kuidas on

Recommended Posts

Kritiseerite maitset :) ??? Minarust lausa superhea maitsega kuigi esimesed paar koksi tundusid küll jubedad jah - mida rohkem jood seda rohkem hakkab meeldima, mulle küll vähemalt. Proovisin siin ühe koti ?okolaadi maitselist, ka see oli alguses jube, aga nüüd lausa meeldib. Maisetu ikka kõige parem.

Mis puutub asja toimesse siis asi toimib väga hästi. Ma küll täpselt päevikuse üles ei kirjuta kui palju peab võtma või juba võetud on, vahepeal jääb isegi mõni päev vahele, aga lihasmassi suurenemine on märgatav kui korrektselt ja isuga trenni ka teha (mina 6Xnädalas)

Niiet poodi Nr.1 järgi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kritiseerite maitset :) ??? Minarust lausa superhea maitsega kuigi esimesed paar koksi tundusid küll jubedad jah - mida rohkem jood seda rohkem hakkab meeldima, mulle küll vähemalt. Proovisin siin ühe koti ?okolaadi maitselist, ka see oli alguses jube, aga nüüd lausa meeldib. Maisetu ikka kõige parem.

Mis puutub asja toimesse siis asi toimib väga hästi. Ma küll täpselt päevikuse üles ei kirjuta kui palju peab võtma või juba võetud on, vahepeal jääb isegi mõni päev vahele, aga lihasmassi suurenemine on märgatav kui korrektselt ja isuga trenni ka teha (mina 6Xnädalas)

Niiet poodi Nr.1 järgi :P

Esimesed paar koksi olid kui jubedad? Millega sa hetkel seda võtad?

Täna tegin esimest korda (nii piima, kui ka veega) ja eriti ei tahtnud alla minna kummagi puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on nr 1 ikka ülihea maitsega. Mahlaga on väga hea, eriti kui panna ca 300 ml mahla ja 3 spl. proteiini. Piimaga tehes on vapsee nagu kakao. Kui see on halb, siis kuidas te veel tavatoitu sööte? Ma saan aru et maitsetu riis viskab vahel kopa ette, aga valk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on nr 1 ikka ülihea maitsega. Mahlaga on väga hea, eriti kui panna ca 300 ml mahla ja 3 spl. proteiini. Piimaga tehes on vapsee nagu kakao. Kui see on halb, siis kuidas te veel tavatoitu sööte? Ma saan aru et maitsetu riis viskab vahel kopa ette, aga valk?

Mis mahlaga sa seda võtad? Kas supilusika paned kuhjaga täis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu väikesed lapsed ;) . Üäkk paha maitse :D Kui ei meeldi jooge oma limonaadi ja cocat edasi. Hull õun pidi lõpp lahe olema.

Tähtis on see e, et asi mõjuks mitte mingi maitse.

Või nagu A.Schwarzenegger 1968 aastal oli öelnud. ( nii kirjutab ta oma autobiograafilises raamatus "ARNOLD")., KUI KEEGI ÜTLEKS, ET SÖÖ KILO SITTA JA SA SAAD 5KG LIHASMASSI JUURDE , SIIS TEEKS SEDA KÕHKLEMATA.

MUIDUGI ON EESMÄRGID ERINEVAD, KUID "SIINVINGUJAD", KES SEDA PROT. NR1 ON OSTNUD, OLETAN , ET TE IKKA OLETE SEDA TEINUD SELLEKS´, ET SAADA JUURDE LIHASMASSI??? SIIS ANDKE ANDEKS, MA TÕESTI EI SAA ARU MIS TÄHTSUST ON SELLEL KUIDAS MAITSEB PULBER MIS ON HÄDAVAJALIK, ET SAAVUTADA SEDA MILLEST UNISTATE. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu väikesed lapsed :D . Üäkk paha maitse ;) Kui ei meeldi jooge oma limonaadi ja cocat edasi. Hull õun pidi lõpp lahe olema.

Tähtis on see e, et asi mõjuks mitte mingi maitse.

Või nagu A.Schwarzenegger 1968 aastal oli öelnud. ( nii kirjutab ta oma autobiograafilises raamatus "ARNOLD")., KUI KEEGI ÜTLEKS, ET SÖÖ KILO SITTA JA SA SAAD 5KG LIHASMASSI JUURDE , SIIS TEEKS SEDA KÕHKLEMATA.

MUIDUGI ON EESMÄRGID ERINEVAD, KUID "SIINVINGUJAD", KES SEDA PROT. NR1 ON OSTNUD, OLETAN , ET TE IKKA OLETE SEDA TEINUD SELLEKS´, ET SAADA JUURDE LIHASMASSI??? SIIS ANDKE ANDEKS, MA TÕESTI EI SAA ARU MIS TÄHTSUST ON SELLEL KUIDAS MAITSEB PULBER MIS ON HÄDAVAJALIK, ET SAAVUTADA SEDA MILLEST UNISTATE. :P

Et siis küsiks Kalmuse käest,et mis proteiini ise kasutad? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No1 võid tarbida nii: sõltuvalt lisavalguvajadusest 1- 2 korda päevas, igal juhul kindlasti peale treeningut, siis sega teda kas sportenergiajoogi või mahlaga ca 300 - 500ml. pulbert tuleks panna 4 spl (supilusikatäit kerge kuhjaga). Kui ei ole aega süüa ja ei järgi ka piisavalt tavatoitu, siis võid teha ca tunnike enne trenni ühe shake, segada võid nii vee kui mahlaga. Puhkepäevadel samuti 1 - 2 shake kui ei ole aega või tahtmist tavatoitu 5 korda päevas süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×