Jump to content
Seersant6

Proteiin No1 kuidas on

Recommended Posts

Koguaeg söön seda. Ega toidulisandid pole mingid imerohud, kui normaalselt trenni ei tee. Sama efektiivne kui iga teinegi.

ei usu :)

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvasin ka alguses, et rõveda maitsega. siis soovitati vahepeal maitse poolest mingit vene protekat. peale kahte nädalat selle söömist läksin no1 juurde tagasi ja nüüd lausa naudin selle maitset:)

minu kehale ta sobib ka ja täidab oma funktsiooni korralikult. no 1 kasuks otsustasin ka seetõttu, et see on väidetavalt liigestele kasulik ja mul on põlvedega natsa jamasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nr 1 on ikka väga hea, olen ise pidevalt vene valku pannud, aga ikka nii head tugevat tunnet kindlasti ei andnud. Lihas tundub ilusti kasvavat ja ka jõunäitajaid on natsa juurde tulnud...vähe kallim ta ju on kui Venemaa analoogid, aga lihaste parem areng on seda väärt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Tuttav teema.

No 1 on väga hea lisand ja nüüd peale võistluseid olen just seda kasutanud! Maitse on päris hea võrreldes 10-15 aastat tagasi proovitud vene õudustega. Mina teen omale kokteili rasvata külmast piimast ja maasika No 1-st ning ajan joogi vahule! Vahuliselt läheb eriti hästi peale- nagu jäätisekokteil!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul pärast proteiini tarbimahakkamist kadus ära liigeste ragisemine ... enne käis ikka suisa rinnakorvist läbi raks kui meelega pingutasid rinnalihaseid... enam seda värki ei ole .. õlad ka ei ragise.. ja sõrmed mida vahepeal meelega sai raksutatud (halb komme) on ka korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul saab varsti läbi pakk No1-te, varem sõin whey lemonit ja ei saa öelda, et mingit vahet oleks märganud tulemustes.

Aga no1 maasika variant on väga hea maitsega küll :D

Järgmiseks tahaks leida siiski mingi 100% vadakuvalgu.

Muudetud kasutaja sub poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Glükoosamiini tablette võid küll lisaks võtta Protein no 1-le, kui liigesed pole heas seisukorras ning ennast tunda annavad.

Ise tarbin ka paralleelselt mõlemat ning efekt on seni olnud hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina vahetasin No.1 Whey Lemoni vastu, kuid peab tunnistama, et No.1 oli parem maitse. Eriti siis kui kui oiimaga teha nagu eelpool oli mainitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×