Jump to content
3peemot

sheigi maitsed

Recommended Posts

eile peale kõva rassimist jälle seda maasikamaitselist ködi juues torkas pähe mõte. nimelt miks ei võiks olla pitsa v heeringa või hapukurgi või pekingikana maitselist valgusheiki?

tean küll et on olemas maitsetu ja maitsesta palju jaksad, aga maitsetu valk on suht harv ja hind ei ole ka kõige soodsam alati

kas on kaasvõitlejaid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no pääle aastapikkust maasika ja shokolaadinodi manustamist oleks kurgisoolvesi v pitsajook samas väga meeldiv vaheldus.

olen avastand et toitumisest umbes veerand on kogetav maitse. ja ma arvan et muskel paisub ka paremini kui söömisest positiivsemapoolne emotsioon jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ei see oleks ikka väga vastik, pizza jms on ikka söögina söödav, kuid jooma sellist asja küll ei hakkaks.

vöibolla on see minul ainult nii, kuna armastan magusat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikapeale võib muidugi ära tüüdata see maasika- ja shokolaadimaitse.

Aga heeringa- või hapukurgimaitseline...

See teema kisub juba rõvedaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no seemagusevärk ple probleem, sest glükoos/dekstroos on küll väärt suhkur aga ei ole kuigi magus. ma ei usu et insuliinieritus on maitseaistingu taga kinni. ja ärge haarake sest heeringast nii kinni härrad. on ju veel sada head maitset mille võiks sheigile juurde pookida :)

võtame näiteks õllemaitseline sheik ;) yeah!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on nii, et maitse üle ei vaielda (vaid kakeldakse).

Sellepärast joobki igaüks joogiga, millega maitseb. Kes tahab õllega, segagu õllega oma pulbrid, kes tahtis kurgiveega jooge kurgiveega ja kirjutage siis pärast kuidas oli :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no pääle aastapikkust maasika ja shokolaadinodi manustamist oleks kurgisoolvesi v pitsajook samas väga meeldiv vaheldus.

olen avastand et toitumisest umbes veerand on kogetav maitse. ja ma arvan et muskel paisub ka paremini kui söömisest positiivsemapoolne emotsioon jääb.

kurgivesi on kõigile kätte saadav nii et edu! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no seemagusevärk ple probleem, sest glükoos/dekstroos on küll väärt suhkur aga ei ole kuigi magus. ma ei usu et insuliinieritus on maitseaistingu taga kinni. ja ärge haarake sest heeringast nii kinni härrad. on ju veel sada head maitset mille võiks sheigile juurde pookida :rolleyes:

võtame näiteks õllemaitseline sheik :P yeah!

ma eelistaks õlut vedelal kujul ja solkimata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jubedat juttu ajate siin ... mul pärast kuud shokolaadisheigigagi on väga paha juba maitsest... ilma maitseta sheik ikka kõige buenom .. saab ise maitse kujundada (piima/vee/spordijookidega). Lahtunud õllemaitselist sheiki ei tahaks silmaotsaski näha ilmselt ja veelvähem pitsamaitselist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei päris huvitav.... Ostad mingi kilukonservi, segad selle sheikerisse paari munavalge ja suhkruga ära ja saadki oma valgud, süsivesikud ja kreatiini ilusti kätte + saad oma unistuste maitseelamused. Ega keegi ei keela ju proovida.

Sakuskaks võid lastevorsti süüa. Veel parem, kui laed enne lastevorstiga.

:D

EDIT: Mina olen selle idee poolt, aga mina neid ei sööks.

Ja sorry, et ma siia kirjutasin seda, ma tean, et see peaks retseptinurgas olema, lihtsalt pidasin vajalikuks oma teadmisi siin teistega jagada.

Muudetud kasutaja bohemianrhapsody poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks jah , maitse üle ei vaielda . Kuigi need pizza ja kurgi maitselised oleksid vägade kahtlased. Muidugi on võimalus osta maitsetut ja segada omale sobiv maitse ise kokku . :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui bloody mary maitseline oleks siis oleks võibolla isegi mõne jaoks talutav:D

kui palju sa muidu soolaseid jooke piimaga jood:D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×