Jump to content
kakur007

Valu kaelas

Recommended Posts

Tere!!

Mida teha juba teist korda hakkab kael lihtsalt valutama ;) Valutab v2ga k6vasti pead liigutada peaagu ei saagi. :D Mingeid järske liigutusi pole oma arust teinud lihtsalt yles 2rgates on kaelas tugev valu. Eelmine kord l2ks mingi n2dalaga yle ja mingid kreemid ega asjad eriti ei aidanud. :) Paluks abi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) see võib olla nii närvivalu kui ka kaelalülide põletikuline valu, mis näitab seda, et oled neid kuidagi vigastanud. Paljud harjutused, kus hoitakse käsi seotult kaelal kahjustavad lülisid, ilma, et te seda ise vbl ei olegi tähele pannud.Soovitan minna arstile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal oli paar aastat tagasi kaelalülidega probleem,läksid paigast natuke,väga vähe jäi ratastoolini aga praegu täitsa korras juba köik,kaelaga tuleb ettevaatlik olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli täpselt samsuguste nähtudega kaelavalu. Valu möödus ~4 päevaga, millest 3 päeva oli enam-vähem ühesugune tugev valu. Valu tuli ja kadus ööga.. Arvan et oli põhjustatud külmast.

Edu paranemisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Salli kanna kogu aeg ;) Mul on trennist puhkus juba 2 n2dalat olnud kuidas ma sain kaelalylisi vigastada??? Selline asi ka et mul valutab ainult kaela parem pool teise poolega pole viga midagi... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!

Mida teha juba teist korda hakkab kael lihtsalt valutama ;) Valutab v2ga k6vasti pead liigutada peaagu ei saagi. :D Mingeid järske liigutusi pole oma arust teinud lihtsalt yles 2rgates on kaelas tugev valu. Eelmine kord l2ks mingi n2dalaga yle ja mingid kreemid ega asjad eriti ei aidanud. :) Paluks abi!

Põhjus võib olla ka vales padja suuruses või halb pea asend magamisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul hakkas mingi kuu tagasi kaelavalu pihta. Trenni ei tee hetkel. Ärgates on alati kael valus, tunni jooksul läheb üle. Olen proovinud erinevaid patju, asendeid, valu on hommikul siiski.

Edit: Valu on alati kaela paremas osas.

Muudetud kasutaja -Egert poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul hakkas mingi kuu tagasi kaelavalu pihta. Trenni ei tee hetkel. Ärgates on alati kael valus, tunni jooksul läheb üle. Olen proovinud erinevaid patju, asendeid, valu on hommikul siiski.

Viga ei ole alati ilmtingimata kaelas, otsi viga õlgadest või üleseljast näiteks, ehk aitab kui neid ravida..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Antud probleem ei ole ilmselt põhjustatud sellest, kuid kui keegi kunagi loeb seda teemat, siis saab rohkem infi: kaelavalu võib olla põhjustatud ka mingist lihasevenituses, nt trapetslihas.

Endal õnnestust trapetslihast kergelt rebestada konkreetselt. Pärast niisama olla ei saanud, pidi kätega peast kinni hoidma või pikutama, et veidigi rahu saada valust - see oli ka esimene kord elus kui olin sunnitud valuvaigisteid kasutama. Tõenäoliselt Egerti probleem see ei ole, kuid soovitan arsti nagu ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile hakkas ülaselg valutama. Ka hommikune kaelavalu on endine. Selg kusagilt sealt abaluude vahelt, selline lihasvalu.

sõlmed seljas, tennispalliga massazi nt! Aseta pall põandale, otsi valupunkt ja hoia survet, kuni valu taanduma hakkab, korda 3-5x, äkki aitab?!? Olen seda klientidele teinud ja on abi olnud, muidugi neil olen sõrmedega sõlme ylesse otsinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sõlmed seljas, tennispalliga massazi nt! Aseta pall põandale, otsi valupunkt ja hoia survet, kuni valu taanduma hakkab, korda 3-5x, äkki aitab?!? Olen seda klientidele teinud ja on abi olnud, muidugi neil olen sõrmedega sõlme ylesse otsinud.

Tänan, proovin homsest.

Edit: meenus, et tegin reedel väikeste hantlitega varipoksi. Üle pika aja tegin üldse trenni, ilmselt ülaseljavalu sellest.

Muudetud kasutaja bohemianrhapsody poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ka seda valu tundnud , väga piinarikas , ma sain ainult ühele poole kaela liigutada , kuna oli väga valus aga mulle arst andis spetsiaalset kreemi ja läks 4-5 päevaga ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×