Jump to content
LeBon

Spordimehed jõusaalis

Recommended Posts

Kunagi tegin päris kaua ujumis trenni ja käisime 3 korda nädalas saalis

Ma olin vist ainuke kes midagi seal tegi

Ülejäänud kas mõtlesid,et see jõutreening neid ei aita kuidagi või siis lihtaslt ei viitsinud pingutada :)

Muudetud kasutaja Oleg666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käisin ka kunagi pikalt korvpalli trennis ja sellest ajast kui tekkis huvi jõusaali vastu ikka hakkas märkama kui laisad inimesed on.Suvel laagris sa käidud paar kolm korda nädalas jõusaalis ja siis oli küll niimoodi et 15 minutit tehti midagi ja siis kõik mattidele pikali ja mulisema.Mina üksinda lammutasin teha nii et higi voolas.Samas oli ka hea plats oli puhas ja sai rahu teha ,aga jah laiskus on jube asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll korvpallureid saalis näinud, kuid muid huvitavaid tegelasi küll.Paar korda olen silmanud 2 noort poissi, kes jõusaalis päris huvitavalt treenivad: Revalis on rinna treenimiseks selline pulloveri trenazöör, kus tuleb jalaga üks jupp alla vajutada, et see osa, kust kinni võetakse, lähemale tuleks. Need kaks aga treenisid pulloverimasinal jalgu, vajutades seda juppi kogu-aeg alla... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma ise käin TÜ spordihoones jõusaalis ja ainukesed tippsportlased kes seal miskit teha mõistavad on kergejõustliklased:) teinekord käivad seal ka korvpallurid ja võrkpallurid aga ilma treenerita ja ettekujutuseta mida ja kuidas teha :) ...eile allingu seal pusis midagi aga kui ikka ei tea mis ja kuidas, ei saa ka tulemust tulla. samas on pallimängud ainukesed alad, kus mingitki raha liigub...palgaku siis endale mingi jõusaalitreener ja tulemused ka ehk paranevad. samas napib ka professionaalset suhtumist meestel, kui ikka tartu rock pea täies koosseisus hooaja keskel atlantis pidutsemas käib polegi paranemist oodata ;)

aga tartu kergejõustliklased(Y) andke samas vaimus edasi:P

ja tartu raskejõustliklastele---aill pii pakk!!!:D

uhh...sai südamelt ära öeldud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma ise käin TÜ spordihoones jõusaalis ja ainukesed tippsportlased kes seal miskit teha mõistavad on kergejõustliklased:) teinekord käivad seal ka korvpallurid ja võrkpallurid aga ilma treenerita ja ettekujutuseta mida ja kuidas teha :rolleyes: ...eile allingu seal pusis midagi aga kui ikka ei tea mis ja kuidas, ei saa ka tulemust tulla. samas on pallimängud ainukesed alad, kus mingitki raha liigub...palgaku siis endale mingi jõusaalitreener ja tulemused ka ehk paranevad. samas napib ka professionaalset suhtumist meestel, kui ikka tartu rock pea täies koosseisus hooaja keskel atlantis pidutsemas käib polegi paranemist oodata ;)

aga tartu kergejõustliklased(Y) andke samas vaimus edasi:P

ja tartu raskejõustliklastele---aill pii pakk!!!:D

uhh...sai südamelt ära öeldud:)

K2in ise ka TY spordihoones ja panin sama asja t2hele. Kergej6ustiklased teevad j6utreeningut kyll ja p2ris korralikult. Paljud neiud isegi suruvad p2ris h2sti :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju õnne, et sa Kirsipuuga kaks korda sõitmas oled käinud. Arvatavasti Tartu rattarallil :rolleyes:

Miks lahmida? Vaata meil tln on siuke klubi x, mille nö "asutaja" ta oli. Sellest tulenevalt sai aeg ajalt trennis käidud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×