Jump to content
noobie

Proteiinid mujalt?

Recommended Posts

Kas keegi on ntx USA päritoluga proteiine kasutanud? Endale jäi silma 100% Whey Gold Standard. Nii, et kui kellegil on kogemusi siis võiks natuke lähemalt rääkida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus proteiine on USA päritolu. Neid lihtsalt pakendatakse erinevate kaubamärkide all erinevates maades. Seda Goldi pole kasutanud, reklaami olen aga lugenud. Huvitav selle puhul on, et seal on segatud hüdrolüüsitud, ioonvahetusega kui ka vadaku konsentraadid. Konsentraat on neist kõige odavam. Taoliste segude puhul saadki täpseima vastuse, kui proovid järgi.

Vaheldus pole paha. :)

Muudetud kasutaja Rebane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100% Whey Gold Standard just võitis mingi parima proteiini auhinna seal USA's kust valiti välja parim tuhandete toodete hulgast ...

Ise kasutan kah hetkel sedasamust ning olen väga rahul ...

Maitse ei ole jäle ning on ka väga kiiresti lahustuv ... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal tekkis ka idee see endale soetada pärast review'de lugemist.. hiljem sain ka teada selle, et ta võitis tõepoolest 2005 aasta parima toidulisa tiitli.. väga muljetavaldav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen proovinud ISS Researchi, Prolabi ja Stallone firmat. Mulle meeldis kõige rohkem Prolab. Hea hind ja norm tulemus.

Ma ei hakka nyyd siin usa omasid kiitma, aga seal on lihcalt paljud asjad lubatud, mis eu s pole. Soomlastel on nii range tervisekaitse, et nad keelustaksid ka kohvi joomise, kui see neil võimalik olex :)

Euroopa omadest soovitaxin AllStari ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on üks pakk seda prolabi pakkuda muidu, kui keegi huvitatud peaks olema.. võetud ainult 40g sealt.. see ikkagi massilisamiseks ja mulle (naisterahvale) see ei sobi eriti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen proovinud ISS Researchi, Prolabi ja Stallone firmat. Mulle meeldis kõige rohkem Prolab. Hea hind ja norm tulemus.

Ma ei hakka nyyd siin usa omasid kiitma, aga seal on lihcalt paljud asjad lubatud, mis eu s pole. Soomlastel on nii range tervisekaitse, et nad keelustaksid ka kohvi joomise, kui see neil võimalik olex :)

Euroopa omadest soovitaxin AllStari ;)

Prolab on crap.. vähemalt nende "odavproteiin"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...Soomlastel on nii range tervisekaitse, et nad keelustaksid ka kohvi joomise, kui see neil võimalik olex...

Huvitav, millised need Soomes valmistatud valgupulbrid on? Mina tean küll Soomes pakendatuid (ja segatud/mixitud), kuid Saksamaal või USA-s toodetud pulbreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Odav proteiin on ............ proteiin. Seda saab osta Tallinnas aadressil ............5

................. spordilkubist. Küsida meest nimega ..............l ................o Hind on sellel .........krooni kg.

Mõjub igaljuhul hästi.

Reklaami ei ole järelikult jääb ka mu postitus siia alles?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah made in USA ei tee Prolabist superrelva. Makaveli, sa oled seda proovinud v, et ta crap on?

Mina proovisin ja väga ok asi on. Makaveli, mis valgupulber sulle kõige rohkem meeldib või mida sa kõige enam kasutad? Huvi pärast tahan teada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan hetkel:

1) ON 100% Whey Gold Standard - peale trenni

2) CytoSport Muscle Milk - enne magamaminekut

Tulemused on väga head. Ainuke probleem mis sellel on see et hind kippub kuidagi suureks jääma. Ise arvan et kui on teie rahakott on võimeline siis miks ka mitte, kui aga ei siis tuleb Euroopa päritoluga proteiine kasutada (Ntx Tai Kane nr1) mis tuleb palju odavam välja.

Siin on siis veel mõned tooded mis pidid head olema:

Higher Power 100% Whey Power

Prolab N-Large II

Üldiselt arvan ma et Usa päritoluga proteiinid on paremad kui Euroopa omad. Miks ma ise neid kasutan? Sellepärast mul pole võimalust Euroopa omad kasutada.

Kui mina annaks oma hääle proteiinide valimisel siis see proteiin oleks CytoSport Muscle Milk. Siin aga tuleb küsimus MIX?

1) Tulemused on väga väga head

2) Maitse ( olen kindel et maitse poolest see oleks 1) kui seda segada koos piimaga siis maitseb nagu milk-shake ja sul on võimalus valida oma lemmik 19 erivate maitsede hulgast.

3) See ei sisalda mitte ainult valku vaid ka muid asju (vitamiine, mineraale, amino happeid, glutamiini ja muud) .

Sorry selle postituse eest (ma ei taha propogeerida et Robocopi tooded ei ole head, ma lihtsalt tahan avaldada oma arvamust.)

Mid puutub siis Robocopi toodetesse siis mul on nendega väga head mälestused ja saavutused (eriti Evolution Whey2 ja Evolution Whey3).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah made in USA ei tee Prolabist superrelva. Makaveli, sa oled seda proovinud v, et ta crap on?

Mina proovisin ja väga ok asi on. Makaveli, mis valgupulber sulle kõige rohkem meeldib või mida sa kõige enam kasutad? Huvi pärast tahan teada. :rolleyes:

Hetkel kasutan Optimumi , hea hind ning ka kvaliteet. Mulle ei meeldinud prolabi maitse + USA foorumites tehakse seda samuti maha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga Instone oli kyll mulle ootamatult sitt valik. Sõna otsesmõttes. Suht kallis, tulemus 0 lähedane ja maitse....oh seda maitset....yxkord olex peaaegu oksendama hakanud.

Mulle meeldib katsetada erinevaid tooteid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100% Whey Gold Standard (4,7kg)

*Kõrgem valguprotsent – nüüd sisaldab iga 100% Whey Gold Standard lausa 24g valku igas annuses.

*Iga mõõdulusikatäis toodet sisaldab üle 4 grammi glutamiini ja lausa 5 grammi BCAA aminohappeid!

Küsimus, et palju on siis tootes 100g kohta valgu, glutamiini ja BCAA aminohappeid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×