Jump to content
T.M.

Oksendamine peale treeningut

Recommended Posts

Lugedes kulturismi alaseid seitungeid on silma riivanud jutud sellest, kuidas peale üliinimlikku pingutust kulturistid lausa ropsivad. Mõni mees oksendavat peale jalatrenni rutiinselt, vist Johnnie Jackson olevat isegi peale õlatreeningut ketti pannud.

Kas oksendamine on vaid roide kasutavate spordimeeste pärusmaa ja mis on sisuline mõtte ennast sellistesse äärmustesse viimiseks?

Kas oksendamine mitte lõppkokkuvõttes ei nõrgenda organismi ja seega muudab sellise elajaliku pingutuse arutuks lolluseks või on sellest steroidide tarvitamisel ka mingit sisulist kasu, kuna väga paljud proffid ju teevad nii?

Kas siin foorumis on keegi amatöör tasemega tegijatest ka peale treeningut oksendanud(mitte haiguslikud juhtumid)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühes reality saates(ultimate fighter 2) samuti pani üks inimene, peale pikka aega raskelt trennides, väikese keti maha. samas ei mõista, mis kasu organism saab sellest ?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutada võib kõike,nagu antud juhul püüavad profid oma treeningut dramatiseerida - küll ma olin ikka kõva mees!Lollid on need,kes sellist jama (et nii ongi normaalne treenida) usuvad!Kellel treeninguaegset,järgset oksendamist on esinenud,on lihtsalt kõvasti üle pingutanud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on peaaegu juhtunud, tõsi mitte peale jõusaalitrenni. Just jooksmine ja vastupidavusalad kus kett pikalt maas võivad selleni viia.

Ehk kui ropsid, siis oled lihtsalt täiega üle teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba välja hakkab miskit peale trenni tulema, siis on see selge märk sellest , et sai tiba üle pingutatud. Aga.... Jala trenni ajal , vahetult peale max seeriat võib iiveldust esineda küll, see näitab seda, et ikka vaeva näed ja üritad tõega seeriast max võtta. Minu arvamus on aga selline, et see iiveldus olgu ka max milleni minna. Roober on juba liiast , ja sellisest trennist taastumine nõuab juba kindlasti rohkem aega kui normaalne oleks.

Katsuge siis ikka normaalseks jääda ja ennast mitte "surnuks" pingutada.

Saba maas ja teistele ristiks kaelas, hakka teid siis saalist välja vedama ja oma plaanitud treeningut igasugu jama pärast muutma, pooleli jätma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidev oksendamine kahjustab hambaid, magu ja neelu. See inimene peab rumal/haige olema, kes meelega ennast oksendama paneb. Õnnetusi võib ju muidugi teinekord juhtuda - ma arvan, et iga inimene on vähemalt kord elus oksendanud. Mina trenniga seoses pole, aga pärast eriti viimase andmist on süda paha küll olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna esimest korda peale trenni panin hea triibu maha, terve liiter jogurtit sai peale trenni joodud ja hiljem ilutses see jogurt lihtsalt maas, varemgi pidevalt joonud aga täna enam sees ei püsinud, trenn oli tõesti karm ja väsitav :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar korda sõudeergomeetri lõpus on kett tulnud ja mõned üksikud korrad jooksu lõpus aga need olid ajal mil ei teadnud enda võimete piire..

Aga jah, need polnud kuigi meeldivad kogemused, pärast oli ikka terve päev suht rikutud kuna ikka päris ränk oli olla ;P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole sellist asja veel olnud, ma pean end tõesti surnuks pingutama kui nii juhtub. Tavaliselt kaasneb trenniga ikka positiivne mõju(kui välja arvata lihasvalu treeningjärgsetel päevadel). Vahest on peavaluga trenni mindud ja peavaluta trenn lõpetatud. Mulle läheb trenn asja ette. :(

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peamiselt on see tingitud ülijärsust laktaadikonsentratsiooni tõusust saan mina aru...

Kui päris oksendama peab, siis on jah liiga kaugele mindud... aga iivelduse piirile minek on teatud aladel teatud treeningfaasis kindlasti otstarbekas.

Kulturism nende alade hulka ei käi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskord 10x10 kükke tehes oksendasin 4 korda (peale 6. 7. 9. ja 10 seeriat) aga pooleli ei jätnud. Kerge iiveldus on peaaegu iga jalatrenni lõpus, korra või kaks olen veel oksendanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kõht punni täis süüa ja siis hakata kükki või jõutõmmet tegema ei tohiks rops võimatu olla.

PS.

Üks sõber oksentas ühel peol... ta isegi ei teinud trenni... rääkimata steroididest...

Seega ma ei usu et jõusaal ja oxe on seotud.

Mina pole kunagi trenni ajal ega peale seda oksendanud...

Ükskord oksendasin kui olin söönud 2 aastat säilivusaja ületanud jäätist, mida meile sõjaväes lahkelt serveeriti.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njaa.. ma sain täna hommikul praadida realiseerimisaja kõvasti ületanud mune. (karbi pealt välja ei lugenud).. terve lõuna ribatan :(

TAKU HIITI esimest korda tehes tekkis okserefleks. Aga peale seda pole rohkem juhtunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma 1 korra peale saali oksendanud ja ühe korra viskas ka pildi pmst tasku. Kindlasti pole selline asi, mida järgi proovima peaks.

Sõber oleks peaaegu saalist peldikusse joostes Erich Kriegeri täis oksendanud. (loomulikult ei harrastanud me paarisropsi, eri aegadel)

Need on need jalatrennid, ma ütlen..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ükskord 10x10 kükke tehes oksendasin 4 korda (peale 6. 7. 9. ja 10 seeriat) aga pooleli ei jätnud. Kerge iiveldus on peaaegu iga jalatrenni lõpus, korra või kaks olen veel oksendanud.

Päris mõttetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma 1 korra peale saali oksendanud ja ühe korra viskas ka pildi pmst tasku. Kindlasti pole selline asi, mida järgi proovima peaks.

Sõber oleks peaaegu saalist peldikusse joostes Erich Kriegeri täis oksendanud. (loomulikult ei harrastanud me paarisropsi, eri aegadel)

Need on need jalatrennid, ma ütlen..

See tuletas meelde, et nimetatud Laulja olla ka pidudel esimeses ettejuhutvas kohas nii number ühte kui number kolme teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen elus vist ainult ühe korra liigse pingutamise pärast oksendama hakanud. Juhtus see siis uue kooli sisseastumiseksamitel, kus tuli läbida füüsilised katsed, mis lõppesid Cooperi testiga ja kuna kartsin konkurentsi siis oli väike ekstra pingutus omal kohal. Lõppes see aga sellega ,et peale seda pesema minnes külma veega (mingil põhjusel sooja vett polnud) sai keha vist liigse põntsu ja jooksin sealt samast kooli dushiruumist mööda koridore otse wc-sse. :( Jõudsin ainult lühiksed püksid jalga panna. Tagasi tulles sattusin veel kogemata palja ülakeha väel veel mingi naisterahava kabinetti, ajasin uksed segamini :D Aga tasus ära vähemalt, sest kooli sain sisse. ;) Aga kes teab, kumb kaasa aitas, kas tubli tulemus testides või see kabineti intsident. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×