Jump to content
matu124

proteiin

Recommended Posts

küsimuseks on see ,et ma ostsin proteiini, tahaks teada mis arvavad teadjad mehed sellest,koostis ja üldse selle kohta midagi, kui kasulik ja kui hästi toimib.Tegu on Megaprotein Muscle Pro 7-ga 62% valgukonsentraat,glükoosi 4,5%.

Sisaldab 100g:

Energia:1365Kj

Valke:62,0g

süsivesikuid:25,4g sh.suhkruid 11,5g

rasvu:2,4g

küllastunud rasvhapped:0,4g

kiudained:10,2g

naatriumi:1,2g

ja kuidas oleks köige targem tarbida ,et lihas saaks köige paremini kasvada ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan ka praegu sama proteiini.

Tund enne trenni joon kakaoga ja kohe peale trenni soovitan juua viinamarjamahlaga. Enne magamaminekut tund või kaks segan proteiini kakaosse, et imendumine oleks võimalikult aeglane ja varustaks keha valguga öö läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest need vadakuvalgud ei sobi üldse öö joogix. Sest nad on ikkagi kiire toimelisd ja imenduvad kiiresti, üxkõik millega juua. Sellex on eraldi valgud, naq Milk Protein vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah aga kõik ei raatsi äkki nii palju raha raisata. Ma arvan, et kuidagi ajab ikka asja ära. Parem ikka, kui mitte midagi.

Muudetud kasutaja halfbeer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsi see on ;) Parem ikka kui licalt magama minna, kuid ma vahel olen proteiini asemel ka mõnda kerget valgurikast toitu söönd :) Ntx kohupiima :D

Ma ei tea kas see väga õige on, aga ega ma mingi kulturist kah ei ole, et pean kõike reegleid samm-sammult järgima.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lahja kohupiim ning rasvavaba keefir:) need musclepro asjad on p2rast tai cane glutamiini j2rgmised k6igevastikumad valgud mida olen omale sisse joonud. nad m6ttetud kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga kas protekat võib tarbida ka mingi 3-4 h hiljem peale kokku segamist?

Paki peal on kirjas et kohe tarbida aga kui oluline see on? Selles mõttes et koolis tahaks võtta aga samas ei tahaks hakata seal seda kokku segama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma usun küll et vöid,pead ise proovima,mul seisis sheik(prote,kreatiin,glükoos) 30min. ja maitse muutus lihtsalt kibedaks.Vöid ju samas vötta lihtsalt sheikeri sees endale protet kaasa ja kui tahad segad endale joogiks selle.

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×