Jump to content
V.K

rasvapõletajad

Recommended Posts

Jah aeroobne on kõige parem. Võtab küll aega aasta kaks, kuid saad rasvast lahti ja ka hea harjumuse. Jõusaaliga tegeleja peab nagunii ju aeroobset tegema. Ise jooksen kaks korda nädalas ja enne jooksu joon fat burnerit, mida saab niisama poodidest osta(n:selverist). Loomulikult pead rasvase toiduga ette vaatlik olema kui ei taha saadud kasu ära nullida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

daaaaaaaa. ma ei usu et inimene kes kysib rasvap6letajat loodab saada tulemusi ainult seda syyes. arvata v6ib et ta teeb aeroobset trenni kah. anyways s55 on hea ja l-carnitin loomulikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah aeroobne on kõige parem. Võtab küll aega aasta kaks, kuid saad rasvast lahti ja ka hea harjumuse. Jõusaaliga tegeleja peab nagunii ju aeroobset tegema. Ise jooksen kaks korda nädalas ja enne jooksu joon fat burnerit, mida saab niisama poodidest osta(n:selverist). Loomulikult pead rasvase toiduga ette vaatlik olema kui ei taha saadud kasu ära nullida.

Aasta- Kaks?;):o

Ma tegin suvel aeroobset ja kaotasin 9 kilogrammi 1,5 kuuga :).

Kusjuures, mul ei olnud veel mingit kõhtu ees ja pekki ei lodisenud ka kuskilt..Aga siiski 9 kg sai maha võetud.

Muudetud kasutaja PulseR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugenud soovitusi, et kaalu kaotus ei tohiks olla nädalas suurem kui 0,5 kg.

Et kaotada 9 kg 6 nädalaga, tuleb nädalas kaotada 1,5kg. Arvatavasti läks sel juhul ka lihasmassi kaduma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen lugenud soovitusi, et kaalu kaotus ei tohiks olla nädalas suurem kui 0,5 kg.

Et kaotada 9 kg 6 nädalaga, tuleb nädalas kaotada 1,5kg. Arvatavasti läks sel juhul ka lihasmassi kaduma

Sul on täiesti õigus.

Ilmselt läkski lihasmassi kaduma.

Aga mis kõige tähtsam, mina sain oma rasvast kiiresti lahti, ning sain ka ilusti alustada uue massitsükliga.

+ sain tsillida armsas pärnu rannakeses piinlikust tundamata :)(H)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×