Jump to content
dahlia

nüüd siis ongi käes

Recommended Posts

nii..ei tea kas sattus nüüd õigesse foorumisse, aga mure on:( Nüüd siis on käes see hetk kui pikad ja rasked trennid külmaga annavad ennast tunda tohutu söögiisu näol, eriti magusaisu. Teist päeva järjest ainult sööks ja palju ja magusat ja rasvas ja kõike nohh, kaal muudkui tõuseb ja trenni ikkagi vaja edasi teha ju.

Ei tea mis teha nüüd :) Äkki keegi oskab aidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaksin sul enda hommikusöögi kogust suurendada, lõuna ka võtta piisavalt suur, aga õhtusöögiks ainult valgulisi toitaineid.

Kui toitumine on paigas, siis harjub ka keha sellest endale piisavalt energiat võtma.

Ma mäletan, kui mina alustasin, siis mul ei olnud üldse alguses söögiisu. Alles pärast kui juba aasta oli möödas, siis vahepeal kasvas söögiisu tohutult. Nüüd õnneks kõik korras.

Soovin sulle jaksu ja jõudud! Tubli, et oled otsustanud trenni intensiivselt tegema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

või peaks äkki siis puhkama täna hoopis? siis ei tule küll selle nädala treeningtunnnid täis aga, pikemas perspektiivis tuleb kasuks!?....aga olen juba eilse ja tänasega nii palju kaloreid koguda jõudnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni tuleks ikka teha. Aga keegi teine ei saa aidata kui ise ei suuda ohjeldada oma magusaisu. Peida kõik magus silma alt ära, parem ära ostagi neid.

Magusaisu rahulda õunaga, 1 keskmine õun sisaldab samapalju kaloreid kui 1 komm. Õun täidab kõhtu, annab vitamiine ja ei sisalda rasvu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan mett, usud või mitte aga migit kaalutõusu ei esine. Olen oma praktikas seda paljudele soovitanud ja nad on sama kogenud. HARJU MAGUSAVAJADUST RAHULDAMA MEEGA.

Väga õige soovitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea kuulda mee kohta, ma olen ammu suhkru tarvitamise ära lõpetanud, aga kui varem jõin teed ja kohvi ilma, siis nüüd mõlemat meega, arvasin et teen magusaga liiga omale.. Ja igast muud maiused meega siis edaspidi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×