Jump to content
Savage

Kõhulihased

Recommended Posts

Mul on selline jama, et kõhulihase 4 ülemist "padjakest" on hästi arenenud aga kahte alumist peaaegu pole? :) .Treenin mitut moodi, rippudes tõstan jalgu, pingil lamades tõstan jalgu või siis keha. Tahan teada mis on kõige effektiivsem harjutus, mis just alumist kõhulihast treenib hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki ei tulegi need kaks järgi, kuna need neli ülemist üsna võimsad, ja kui ma teen siis võibolla need neli arenenut teevad selle töö kõik ära ja kaks alumist vahivadki niisama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toiutmine on paigas v? ega sa muidu ei saagi teada kui pead ise proovima :)

no, tean et kõhulihaste nähtavaks saamine nõuab kindlat toitumist, aga ega need kaks alumist siis teist toitu taha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamasti on need kaks alumist rasvakihi all peidus. :)

Just just! Mul ei olnud kah varem kõhukaid näha, nüüd 4 kuud trenni kõhukatele, on tulnud 4 ülemist nähtavale ja tunnen, et ka 2 alumist arenevad - kuigi neid näha pole, tunnen 2 padjakest, mida varem üldse ei tundnudki. Ma teen muidu jalgade tõsteid lamades, pool kanni on nata üle pingi ääre ja ütlen, et mulle mõjub see paremini kui rippus jalgade tõsted, kuid ex iga inimene on erinev ;) Kuid jah, jalgade tõsted rippus või lamades, see teeb alumisi kõhukaid :) Tuleb vaid kannatlik olema ja toitumist kah nata jälgida, mitte süüa hilja õhtul ( õige olex 3 tundi enne magama minekut süüa ) ja väherasvast toitu!

Edu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa mul paar tuttavat teevad jõusaalis nii, et jalad on kõrgemal õhus mingi asja peal. Räägivad, et nii teeb alumisi.

Asja peal on licalt ja mis moodi see harjutus välja näeb? Kas istuli tõused või jalgade tõsted?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa mul paar tuttavat teevad jõusaalis nii, et jalad on kõrgemal õhus mingi asja peal. Räägivad, et nii teeb alumisi.

Asja peal on licalt ja mis moodi see harjutus välja näeb? Kas istuli tõused või jalgade tõsted?

naised saunas rääkisid, ühesõnaga väga segane lause :)

Muudetud kasutaja Savage poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun püüdke mõista, sa ei saa kummi paela venitada ühest otsast, kui saad, siis tee edasi oma ülakõhtu.

Ei ole võimalik treenida üla- või alakõhtu. See on puhta LOLLUS!

Sul on alakõhu peal lihtsalt priskem rasvapolster, kui sellest vabaned hakkab ka su müstiline alakõht arenema.

ps palun ajada vähem PASKA! Maire Aunaste annab arvatavasti ka siin mõnedest persoonidest asjalikemaid vastuseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen täiesti nõus sellega, et kui kaob rasvapolster, ilmuvad ka need alumised kõhulihased välja. Kuid ikka saab treenida küll erladi ala- ja ülakõhtu. Muidugi mitte sel määral, et ülakõhtu tehes areneb vaid ülakõht. Loomulikult saab mingi koormuse ka alakõht, kuid see koormus ei ole nii suur kui ülakõhule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugupeetud kodanik Kaiv ja kompanjonid.

Palun tutvuge enne anatoomiaga, ei ole mõtet tühja koha pealt lahmida. Ei ole võimalik treenida ala- ja ülakõhtu eraldi ega ka erineva tugevusastmega. See mis weideri pudrumulgud(nt flex) seletevad ülakõhu kohta on samuti absoluutne pask.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugupeetud kodanik Kaiv ja kompanjonid.

Palun tutvuge enne anatoomiaga, ei ole mõtet tühja koha pealt lahmida. Ei ole võimalik treenida ala- ja ülakõhtu eraldi ega ka erineva tugevusastmega. See mis weideri pudrumulgud(nt flex) seletevad ülakõhu kohta on samuti absoluutne pask.

Sama võib sinu kohta T.M. öelda. Võta kätte "jõu, ilu ja tervise anatoomia" ja vaata mis seal kirjas on.

Muudetud kasutaja kaiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu juba mainiti -> rasvapõletus.ee

endal oli täpselt sama asi.. ajasin toitumise paika ning tegelesin aeroobsega ja 6packi lõi nähtavale mingi 3 nädalaga. edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole jõu, ilu ja tervise anatoomia nimelise klassikalise suurteosega kahjuks lähemat tutvust teinud. Kuid kui seesugune üllitis räägib sulle ülakõhu eraldi või rõhutatud treeningust, siis see on jällegi pooleperssega pask!

Usun ka, et jõu, ilu ja tervise anatoomiat ega ühtegi teist teost pole mõtet piibli pähe lugeda. Kui siis ainult piiblit ennast. Kui sul on piisav teadmistepagas olemas, mõtle oma peaga, kui mitte siis hangi see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun püüdke mõista, sa ei saa kummi paela venitada ühest otsast, kui saad, siis tee edasi oma ülakõhtu.

Ei ole võimalik treenida üla- või alakõhtu. See on puhta LOLLUS!

Sul on alakõhu peal lihtsalt priskem rasvapolster, kui sellest vabaned hakkab ka su müstiline alakõht arenema.

ps palun ajada vähem PASKA! Maire Aunaste annab arvatavasti ka siin mõnedest persoonidest asjalikemaid vastuseid.

ma arvan et alakõht areneb ka siis kui seal on ükskõik kui paks rasvapolster???

ehk seletad ka teistele lähemalt palun kuidas rasvapolstri vabanedes hakkab alakõht arenema mitte varem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et ta mõtles arenemise all välja paistmist ikka. Nii:

... Sul on alakõhu peal lihtsalt priskem rasvapolster, kui sellest vabaned hakkab ka su müstiline alakõht välja paistma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×