Jump to content
wicked

hommikuvöimlemine

Recommended Posts

kas keegi teeb hommikuvöimlemist?

pean siis silmas kodus mingeid harjutusi ja venitusi vms?

tahaks ise ka tegema hakata, kuid nagu ei oska midag tarka teha, kas see peab nägema välja nagu soojendus vöi peab see olema väheke intensiivsem, ning kas venitada tohib ja kuidas jöuharjutusega on a la kükid käteköverdused jne.

kui pikk see olema peaks sest no 10 mintsa nagu telekas näidatakse, tundub kuidagi lühike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Isiklikult olen tegelenud hommikuvõimlemisega 3-4aastat. Tavaliselt näeb see välja nii: kätekõverdused(50 korda), kõhulihased(istessetõusud 70korda) ja kükid(90 korda).

Aja kohta ei oska öelda, sest ei ole kunagi ise aega võtnud, mõnikord läheb kauem teinekord vähem aega.

Aga soovitan soojalt tegelema hakata, sest annab mõnusa tunde, kui oled ennast liigutanud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi nooremast peast ennem söjaväge tegin ka ise hommikuti 400 käteköverdust, kuid see pole see mida tahan, tahaks nagu rohkem liigutada ja venitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates peab end päris palju vihkama, et hommikul unise peaga soojast pesast tulles hakata külmal põrandal pumpama. Kui juba pumpamiseks läheb siis mine ikka jõusaali ja tee korralikult nii, et maa on must.

Muidugi aeroobset üks pool tunnike tühja kõhuga rasvapõletuse tarbeks on juba muu jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks siis oligi siuke segane periood et ei osanud nagu midagi teha ja mingitest jöusaali kavadest polnud aimugi, sellepärast proovisidki pumbata end käteköverdustega üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hommikuv6imlemine on v2ga hea ning t6hus vahend parandamaks fyysist. liigestele m6jub h2sti ning neile kellel on seljaga probleeme on kohe eraldi olemas hommikuv6imlemise kavad. mu ema taheti 2 aastat tagasi seljaga operatsioonile saata. v2idetavalt ei olnud enam muud v2ljap22su. ema s6itis venemaale tuttava neurokirurgi vastuv6tule ning temaga viidi l2bi p6hjalikud uuringud. l6puks kirjutati v2lja 2 n2dalane ravikuur p2rast mida teeb ta siiani hommikuv6imlemist ning selga pole enam kordagi kurtnud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas keegi teeb hommikuvöimlemist?
Mina teen.
Isiklikult olen tegelenud hommikuvõimlemisega 3-4aastat. Tavaliselt näeb see välja nii: kätekõverdused(50 korda), kõhulihased(istessetõusud 70korda) ja kükid(90 korda).

Khm, see pole enam ju hommikuvõimlemine. Kaldub juba jõuharjutuste poole minema.

kui pikk see olema peaks sest no 10 mintsa nagu telekas näidatakse, tundub kuidagi lühike.
10 minutit hommikuvõimlemiseks on täiesti piisav aeg. Või kui palju liigutusharjutusi sa viitsid hommikul teha?
kunagi nooremast peast ennem söjaväge tegin ka ise hommikuti 400 käteköverdust

Räägid õigust või panid kogemata ühe 0 juurde? Milleks teha hommikul nii tohutus kogustes kätekõverdusi?

Mina ise? Ise teen u 5 minutit võimlemisharjutusi. Seejärel karastan ennast 5-7 minutit vannis külma veega. Vannist välja tulles võimlen veel umbes 5 minutit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägid õigust või panid kogemata ühe 0 juurde? Milleks teha hommikul nii tohutus kogustes kätekõverdusi?

ikka räägin öigust, kogemata ei tulnud midagi juurde.

mäletan et söjaväes oli ka miskine hommikuvöimlemine, aga see tundus selline mötetu asi olevat, enamus ajast oli "miinipilduja tuli"(kes söjaväes käinud, teab millest jutt käib)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hommikvõimlemiseks Tiibeti viie saladuse harjutused on ideaalsed :) , aega kulub u 15 min ja eesmärk on energia vaba liikumine kehas ning füüsiline ja vaimne tasakaal.

harjutused on toodud ajakirjas Avanemine 11/2003

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×