Jump to content
Klaus

Lai haare

Recommended Posts

Kas on ka mingi valem, kui laialt on õige rinnalt surudes kangi hoida? See sõltub muidugi ka kehaehitusest aga siiski,olen pannud tähele,et mõned hoiavad ikka ülilaia haardega. Kas olen õigesti aru saanud, et mida laiema haardega,seda rohkem treenid rinna välimist osa ja vastupidi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on mingi piir , millest laiemalt ei ole mõtet teha , vahel näed selle , kes on 170 pikad ja suruvad nii laialt , kui kang lubab, see ei sarnane enam surumisega.Kõige parem oleks teha erinevate laiustega ning kui sul on õlaprobleemid ka näiteks , siis kitsamalt on tervislikum.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piir kuis suur rinnalihas kõike paremini töötab on õlgadest veidi laiem. Väga lai haare kõige parem pole, samuti on väga kitsa haardega töösse haaratud triitseps!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suruma peaks ikka suht laia haardega, aga muidugi mitte nii, et enam kinni hoida ei saa. Ma surusin vahepeal ka kitsama haardega, kuna seal anatoomia raamatus ütles, et see treenib rohkem siseosi.Hiljem sain teada, et seda ainult teoreetiliselt.Mida kitsam haare, seda rohkem treenib triitsepsit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kuulnud, et klassikalise tõstmisega tegelejad ja rammumehed teevad harva laia haardega surumist, sest see pidavat õlad kinni panema ja see takistab palgi surumist ja rinnalt tõukamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kuulnud, et klassikalise tõstmisega tegelejad ja rammumehed teevad harva laia haardega surumist, sest see pidavat õlad kinni panema ja see takistab palgi surumist ja rinnalt tõukamist.

justament.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kuulnud, et klassikalise tõstmisega tegelejad ja rammumehed teevad harva laia haardega surumist, sest see pidavat õlad kinni panema ja see takistab palgi surumist ja rinnalt tõukamist.

Rääkisin paar nädalat tagasi ühe tõstjaga ja tema ütles, et õiged tõstjad ei tee ÜLDSEGI surumist, et see pidavat õlad ikka nii kinni kui kinni panema. Ahjaa, pidi olema ka rusikareegel, et tõstja kes isegi näiteks mitte kunagi pole rinnalt surunud, kuid kangi tõstab näiteks 150kg, surub kah sinnakanti ;) See pidavat olema järgi testitud :)

Muudetud kasutaja Helmps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×