Jump to content
Czar

Vaba raskusega surumine vs. toestatud surumine

Recommended Posts

Selline lugu et vaba raskusega rinnalt surumine on suht vaevaline kuna parem õlg ja ranne on niivõrd nõrgad ja väsivad ise enne ära, seega ei lase rinda korralikult ära koormata ja alumine rinnalhas ei saa piisavalt vatti.

Kui nüüd asendada see külgedelt toestatud surumisega on kadu väga suur või ei oma erilist tähtsust ?

Ette tänades !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui su õlg ja ranne on nõrgad, siis soovitan kõigepealt neid aidata järgi.

Vaba raskusega surumised on siiski liiga tähtsad,et neid asendada. Kui just mingit vigastust (või vigastuseohtu) pole.

Ja tee surumine esimese harjutusena, siis pole ta väsinud. Kui siis ka õlg ja ranne väsivad, tuleb hakata neid järgi aitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt peaks sa tõesti otsima ja välja valima, millega saaks oma rannet ja õlga tugevadada. Kuid probleem võib olla ju hoopis tõsisem. Äkki on ranne või õlg( võibolla koguni mõlemad)viga saanud. Soovitaks konsulteerida mõne eratreeneri või siis lasta end arsti juures uurida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi periood võib ju teha nii. Mõjub nii nagu teed - seeria nagu seeria ikka.

Kui rõhud jõule, siis see pole selline kombinatsioon kõige efektiivsem.

Kui teed massi, siis miks mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui treenin massi, kas siis smithil horisontaal pingil pole ka suurt vahet ?

Ma saan smithil palju kergemini lihase ära väsitada kui vabaga teha ...

Mõni surub jah smithil isegi rohkem, tavalise kangiga ,aga vahe on ikkagi. Kui sa just jõutõstja ei ole, mis siis ikka tee , kui julged. Minu arvates ei ole see mitte smith machine vaid injury machine , niipalju , kui olen kasutanud on asi lõpuks ikka mingi vigastusega lõppenud.Tuleks ära keelata see masin , see on mu isiklik tagasihoidlik soov.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, Buldooser, kuidas sa seal ennast vigastad?Mul pole veel kuidagi õnnestunud ja tõsi ta on - ega ma pole üritanud endale haiget teha kah :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun et ei ole ainuke , kes ennast on sellega vigastanud. Lihtsalt mu liigestele ei meeldi see masin ja mul ei ole mingit põhjustki seda kasutada. Elitefts. com , westside sellide saidilt on ka sama teema läbi käinud , et tuleks ära keelata see masin. Aga teie muudkui tehke , kui raskused on väikesed ei juhtu midagi, võib-olla.Ainuke asi , mis ma valesti olen teinud selle masinaga on see , et olen seda kasutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen isegi ennast seal vigastanud.

Kui ikka raskused väga suureks lähevad on kõik võimalik.

Samas on palju kergem ennast lahtise kangiga vigastada muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jap, ehk on oht olemas kuid vähemalt on garanteeritud kangi vertikaalsuunaline liikumine, pole karta, et hakkab käte värisedes siia-sinna tuiama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jap, ehk on oht olemas kuid vähemalt on garanteeritud kangi vertikaalsuunaline liikumine, pole karta, et hakkab käte värisedes siia-sinna tuiama.

Miks need käed sul värisevad?

Naljamees - ikka natsa ebakindlamaks muutuvad, kui väsivad. Aga see äkki minu omapära, pole mõtet seda teemat siin edasi arendada. Kes tahab - surub lahtise kangiga, kes tahab - surub smith´il. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mingit põhjust ei ole (vigastus või saali varustus puudub kükipukk), siis teeksin ikka lahtise kangiga. Ma ei ole kusagil küki arendamise kavades näinud Smith'i.

Igal juhul lahtine kang.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükkide jaoks kui täiskükki kardad teha, siis igas küki kavas peaaegu on kükid kastile sees... Ise teen ka ja võin vanduda, et võtab jala läbi nii eest kui tagant ja kannikalihase kah veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa surus smithiga või lahtise kangiga siis on kangi liikumise trajektoorid üldse erinevad. Minu arust Smith pärsib loomulikku liigutust. Küki ja surumise ajal lahtise kangiga ei liigu sul kang täpselt sirgjooneliselt üles ja alla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui su õlg ja ranne on nõrgad, siis soovitan kõigepealt neid aidata järgi.

Vaba raskusega surumised on siiski liiga tähtsad,et neid asendada. Kui just mingit vigastust (või vigastuseohtu) pole.

Ja tee surumine esimese harjutusena, siis pole ta väsinud. Kui siis ka õlg ja ranne väsivad, tuleb hakata neid järgi aitama.

Kaido Leesmannil on ilusad vastused. Mina teie asemel enam teemat ei arendaks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen ka vabade raskuste pooldaja, aga kui Ühendriikides ülikoolis käisin, siis seal lihtsurelikke üldse vabade raskuste (v.a. hantlid) juurde ei lastud, ainult sportlased toimetasid treenerite karmi pilgu all :lol: Kardeti, et lihtsurelik võib ennast kogemata vigastada ja nagu sealmail kombeks, siis annab pärast jõusaali kohtusse. Welcome to USA :rolleyes:

Muudetud kasutaja antol poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×