Jump to content
mary28

soovitust

Recommended Posts

kas oskate soovitada head personaaltreenerit.

Huvitab nimelt, et ta vaataks üle nii mu senise treeningkava kui ka toitumise. ning palju maksab umbes selline asi?

mure lihtsalt selline, et treenin pidevalt kuid selle tulemusena kehakaal muud kui tõuseb (ilma trennita tõuseb veel kiiremini).

Pöörduksin heameelega mõne spetsialisti poole, kes oskaks öelda, mida ja kuidas muuta treeningutes ning ka toitumises.

(ise olen küll stuudio 99 klient ja tean, et seal on ka head treenerid, kuid pole vähematki aimu, kes oskab ka head nõu anda ning viitsib su murega kaasa mõelda)

seega äkki oskab keegi soovitada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Personaal treeneritest julgen soovitada :

Fred Antsonit, Tarmo Tiitsu ja Ott Kiivikat.

Gert Koovit on hetkel Inglismaal

Konsultatsooni seans maksab orienteeruvalt 500 krooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan veel : Indrek Otsust - temalt saate vaieldamatult kõige targemad vastused ja lahendused oma küsimustele.

Samas personaaltreenerina pole Indrek just kõige sobivam ergutaja - käteplaksutaja.

post-19-1135634804_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

@theONE1-Aga jäi üksasi arusaamatuks,et kui trenni teed ja kehakaal tõuseb.Kudaviisi see siis vale treening on?Mul ta ka muidugi paari 3-me kuu jooksul pole tõusnud kui olen treeninud.Aga varem tõusis ja küllap hakkab varsti jälle...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üsna loogiline on, kui sööd rohkem, kui teed trenni, siis kehakaal tõuseb.

ja mis sul siis juurde tuleb, kas rasv või lihas?

soovitan otti!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
@theONE1-Aga jäi üksasi arusaamatuks,et kui trenni teed ja kehakaal tõuseb.Kudaviisi see siis vale treening on?Mul ta ka muidugi paari 3-me kuu jooksul pole tõusnud kui olen treeninud.Aga varem tõusis ja küllap hakkab varsti jälle...

Selles mõttes on see vale treening, et inimesel on nagu ma aru sain soovi hoopiski alla võtta!Tehtud on ilmselt valede treeningmeetoditega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Häid treenereid on palju, ning nad ei peagi tippkulturistid olema :D Personaaltreener peaks sulle ka tema isiksuse pärast sobima, mitte ainult nime pärast! Aga Ott on jah tasemel ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×