Jump to content
rapur

Kas tasuks proovida?

Recommended Posts

Blah, sa näed ta pilte sest ta muutis lingi ära :)

Kurat, ikka väga korralik keha, ma arvan et tasuks kindlasti tegelema hakata.

16 aastaselt selline ;):o

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) ma näen küll ta pilte.väga hea kehaehitus minu meelest.Palju ka jõu näitajad on?(kükk, rinnalt surumine,tõmme)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) ma näen küll ta pilte.väga hea kehaehitus minu meelest.Palju ka jõu näitajad on?(kükk, rinnalt surumine,tõmme)

kle muidu teen nagu võitlussporti(nagu juba terve elu peaaegu)aga viimasel ajal nagu meeldib ka jõusaal.

tulemused on ka päris head

kui olin 15 siis surusin 110kg

aga jalgu olen nagu vähem teinud,ja rekordeid polegi sellekoha peal teinud,mul nagu painduvus kaob,aga küll ma siis proovin ka küki rekordeid,siis annan teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nujah ma muidugi 15a.aga siis ma ei imesta kuna ma hakkasin treenima kuskil 8-10kuud tagasi tõsiselt.Algtulemus ei olnud rinnalt isegi 40kg,praegu 95kg.nii et ise arvan et pole paha.ennem polnud põhimõtteliselt üldse treening kogemust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida ja kui palju sa tegid, et kõht nii ilusasti välja tuua. ise olen tükk aega juba kõhtu teinud, a ülemised lihased arenevad kuidagi kiiremini, kui alumised. kui üleval juba ammu kena radikakõht, siis all tuleb veel vaeva näha, et nö padjakesed välja tuua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nujah ma muidugi 15a.aga siis ma ei imesta kuna ma hakkasin treenima kuskil 8-10kuud tagasi tõsiselt.Algtulemus ei olnud rinnalt isegi 40kg,praegu 95kg.nii et ise arvan et pole paha.ennem polnud põhimõtteliselt üldse treening kogemust.

mul nagu praktiliselt sama,olen jõusaali muidu nats kauem teinud,aga see et tulemused tulevad,on jumala õige,kui tahet ja soovi,siis on ka tulemused märgatavalt suured,tahtega jõuab kaugele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida ja kui palju sa tegid, et kõht nii ilusasti välja tuua. ise olen tükk aega juba kõhtu teinud, a ülemised lihased arenevad kuidagi kiiremini, kui alumised. kui üleval juba ammu kena radikakõht, siis all tuleb veel vaeva näha, et padjakesed välja tuua.

kõht on minumeelest selline lihaskrupp,mille järgi võib öelda teiste lihaste vormis olekut.õige toitumise ja trenni taga on kõik.muidugi kõhu trenn on mul väga tugev ja spetsialiseeritud.

kui tahad rohkem teha alumisi kõhusirglihaseid,siis tee jala tõsteid üles horisontaalpinnalt võib ka olla nats kaldpind sees olla.

ise teen erinevaid harjutusi,ja kasutan raskusi ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis võitlusspordiga tegeled kui küsida tohib?

siin tegelen kick-boxiga ja siis on saanud sellega võistlemas käia,muidu nagu paar nädalat tagasi käisin ka taipoksi võistlustel.

kulturismis ja fitnessiis pole käinud kordagi võistlemas;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõht on küll väga hea sul.

-edit-

milliseid harjutusi oled teinud selleks, et see ülemine ehk nn "8-pack" lihas välja tuleks? Aitäh.

Muudetud kasutaja Helmps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgade treening küll sul venivust eriti ei riku, eeldusel et neid pidavalt ka pärast trenni venitad. Kõik kõvemad kickboxerid treenivad jalgu eesmärgiga plahvatusliku jõudu arendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgade treening küll sul venivust eriti ei riku, eeldusel et neid pidavalt ka pärast trenni venitad. Kõik kõvemad kickboxerid treenivad jalgu eesmärgiga plahvatusliku jõudu arendada.

ma tean,aga siis peaksin vist tegema lihase vastupdavus trenni või mis,muidu teen küll siin jalgadele ka trenni,aga võtan väga rahulikult ja venitan ka palju

spagaat pole probleem;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×