Jump to content
Nõrgu

Kaalualandmine

Recommended Posts

Kunagi mingis teemas kirjeldasid kuidas vähendad oma rasva%

Riis jne. KUidas see sull edenes, mis toitusid ja kuidas tulemus oli.

Huvitab kuna ise maadleja ja vaja kaalu vähendada no ja ega taha lihast ka hävitada eriti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Nõrgu!

Siin on sellest dieettoitumisest küll palju juttu olnud, aga mis siin salata- alagajatele võib see jutt tõesti jääda ebaselgeks.

Niisiis: Iga dieetprogramm toimib erinevatel inimestel erinevas vanuses erinevalt.

Kui mina alustan dieeti, siis võtan esmalt toidust välja pea-aegu kõik soolad. Loomulikult kui sellise asjaga varem kokku ei ole puutunud, siis tundub mage toit suhteliselt vastik, aga see soolade vähendamine võib toimuda ka järk-järgult, näiteks 15 % nädalas! Soolad nimelt hoiavad kehas üleliigset vett. Paari nädala möödudes võtan toidust välja ka rasvad ning hakkan süsivesikuid piirama. Võimalik, et sa päris täpselt ei tea, palju üks või teine toiduaine sisaldab rasvasid ja süsivesikuid. Need tabelid peaksid siin portaalis ka kusagil olemas olema, aga ma parem toon sulle näidise, millest mina dieedi ajal toitun:

1. Keedetud kanafilee ilma maitseaineteta.

2. Keedetud munavalge.

3. lahja rasvata kohupiim värske tomati ja kurgiga.

4. keedetud lillkapsas ilma maitseaineteta.

5. mõned õunad.

6. Rasvata ALMA topsijogurtid light (vähe süsivesikuid)

Eks neid toiduaineid on teisigi pluss loomulikult ka erinevad proteiinilisandid! Võimalik, et teistel Eesti atleetidel on toitumises erinevuseid võrreldes minuga, aga antud menüü olen kohandanud just endale kõige tulemusrikkamaks. Kui ma sulle nüüd selle toitumise üles kirjutasin, siis see ei tähenda, et sina pead ainult selliseid asju sööma, sest meie eesmärgid on erinevad! Neid toiduaineid võid julgelt lisada oma igapäevasesse menüüsse!!!

EDU JA TOREDAID JÕULUSID!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×