Jump to content
sportlane12

lõualott?

Recommended Posts

Ma olen kuulnud et sellest saab lahti kui hakkad seda peksma iga päev, et too tagasi tõmbuks. Ja nigu tõmbad näpuga tagant etepoole mööda lõuga . Siis pidavat sutsu tagasi tõmbama, aga ma ei oska öelda kui palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kuulnud et sellest saab lahti kui hakkad seda peksma iga päev, et too tagasi tõmbuks. Ja nigu tõmbad näpuga tagant etepoole mööda lõuga . Siis pidavat sutsu tagasi tõmbama, aga ma ei oska öelda kui palju.

See on juba samasugune müüt, nagu see, et seina vastu pandud ajalehe peksmine arendab hullult nukke. Selle asemel sa ainult lõhud neid...

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kuulnud et sellest saab lahti kui hakkad seda peksma iga päev, et too tagasi tõmbuks. Ja nigu tõmbad näpuga tagant etepoole mööda lõuga . Siis pidavat sutsu tagasi tõmbama, aga ma ei oska öelda kui palju.

No 100% aitab siukestel juhtudel ikkagi vaid giljotiin, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kuulnud et sellest saab lahti kui hakkad seda peksma iga päev, et too tagasi tõmbuks. Ja nigu tõmbad näpuga tagant etepoole mööda lõuga . Siis pidavat sutsu tagasi tõmbama, aga ma ei oska öelda kui palju.

No mu tuttaval küll igatahes aitas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean kyll lahendust:

1) tee trenni(loomulikult pole lõuale loodud spetsiaalseid harjutusi), kuid järjepidev treening aitab palju kaasa

2)See on siiski rasva% taga kinni.Toitu korralikult ja see kaob!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×