Jump to content
Driver1

ABI:)

Recommended Posts

Tervitus tahtsin küsida sellist asja, et kas kellelgi on ideid millega võiks juua whey 1hte + maltot. Whey on mul shokolaadi maitsega aga probleem on nagu selles et ma joon seda veega ja see maitse on nii jube et mul on viimased korrad licalt süda pahaks läinud. Äki oskab keegi anda mingit nõu millega neid juua võiks, mida joogile lisada:)

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna proovisin õuna mahlaga:D viskasin minema üldse valgu:D jube. See shokolaad ei kõlba nagu eriti.. maasikas vb läheks rohkem mahlaga... Aga valk läks kokku kaa. nagu tykki, kui mahlaga proovisin... mis mahlaga sa ise jood?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mahlaga endale ei meeldi. Ma soovitan juua kakaoga enne, kuna kakao shokolaadi maitsega siis whey maitset sa eriti ei tunnegi. Aga muidugi kakaos on piim, mis on aeglasti imenduv. Seega ei soovita seda peale trenni juua, küll aga enne trenni ja magamaminekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selgituseks mõndadele (uustulnukatele) et sheigi tegemiseks tasuks ALATI kasutada sheikerit või blenderit, mis tagab asja hea segunemise.

Kui hakata kuskil klaasi sees lusikaga seda loba kokku keerama, võibki tulemus päris hull (tükkis, kehva maitsega jne) välja tulla.

No offence teistele, kes õigeid tööriistu sheiki tehes kasutavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teete endale elu raskeks. Trenni ajal pane maltot ainult veega ja peale trenni küta valk koos piimaga sisse. See enne trenni joomine või söömine ei ole soovitav juba ca 60 aastat. Sa võid muidugi süüa,aga ma ütlen sulle kui sa sööd peale trenni siis tulemus on isegi parem. Ja kui sa tahad enne trenni süüa, siis keegi ei käse sul palju süüa, pane natuke ja kui maitset ei ole pane ikka piimaga, sedasi kõlbavad kõik sodid süüa nt nr1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See enne trenni joomine või söömine ei ole soovitav juba ca 60 aastat.

Ma vaatan Arvo180, et sa pole ennast jõudnud kurssi viia nende artiklitega, mida ka selles portaalis ohtralt ringi on liikunud ning mis räägivad sellest, kuidas "valgukokteil enne trenni rokib täiega" jt... Ise soovitan küll enne trenni ikkagi valku tarbida, et lihasel oleks ka trenni ajal, mida võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sheikeri asendajaks sobib enamvähem hästi ka klaaspurk, mis keeratava kaanega suletav on.

Ega hästi ei sobi - asja mõte ongi selles restis, mis kaane alla käib. See on see, mis purustab tükid! Pole ju palju investeerida ca 70 eeku ja välistada peavalu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult peaks sobima ka tavaline keeratava kaanega purk jah :D

Kuigi olen terve toidulisandite tarbimise aja kasutanud shakerit, pole ma elusees kasutanud seda sõela. Tükki pole ükski toode jäänud. Eks see oleneb sellest, kui tugevasti ja kui kaua loksutada. Purgist võib lihtsalt ebameeldiv juua olla.

Iseenesest kui 75 kroonist nii kahju, siis annab leiutada nt sellise viguri, et keeratava kaanega purgi metallkaane sisse auk. Lõikad mingil tavaliselt 0,5 liitriselt karastusjoogi pudelilt kaela maha ja ajad selle lägi purgi kaane augu. Teibiga väntad ilusti kinni ja ongi homemade shaker valmis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult peaks sobima ka tavaline keeratava kaanega purk jah :)

Kuigi olen terve toidulisandite tarbimise aja kasutanud shakerit, pole ma elusees kasutanud seda sõela. Tükki pole ükski toode jäänud. Eks see oleneb sellest, kui tugevasti ja kui kaua loksutada. Purgist võib lihtsalt ebameeldiv juua olla.

Iseenesest kui 75 kroonist nii kahju, siis annab leiutada nt sellise viguri, et keeratava kaanega purgi metallkaane sisse auk. Lõikad mingil tavaliselt 0,5 liitriselt karastusjoogi pudelilt kaela maha ja ajad selle lägi purgi kaane augu. Teibiga väntad ilusti kinni ja ongi homemade shaker valmis :D

Muc mõtleb ka juba loominguliselt, nagu Arnold Schwarzenegger, kes läks metsa kükke tegema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja peale trenni küta valk koos piimaga sisse.

Nagu ma aru sain pealehelt su kommentaare lugedes tahad sa treeneriks saada?Või oledki juba?

Toitumisest ei tea küll sa vist midagi erilist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D koomik kutt ikka:D.. sheikerit ma kasutan jah juba ammust aega.. aga enne kasutasin samuti klaasist purki, millel käis kaas peal. Tulemus on täpselt sama.. aga purgist pole nii hea juua licalt. ja on raske ning pisut kohmakas:).. proovin täna siis kakaod lisada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja peale trenni küta  valk koos piimaga sisse.

Nagu ma aru sain pealehelt su kommentaare lugedes tahad sa treeneriks saada?Või oledki juba?

Toitumisest ei tea küll sa vist midagi erilist?

Eelmisel sajandil tehti tõesti niimoodi ja ennäe - ka lihased kasvasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×