Jump to content
Guest kõrvits

Kõrvetised aka reflukshaigus

Recommended Posts

endal on aastaid kõrvetistega probleeme olnud, juba väga varajasest east.

toitumine mõjutab seda muidugi paljuski, kõige hullemad on minu jaoks gaseeritud limpsid, mahlad, süsivesikurikkad toidud, suhkur, rasv ja süsivesik koos (nt šokolaad) - ja kõige karmim vist nisujahu. see pani alati asja hakkama.

tundub, et valgukoguse tõstmisest on kasu olnud, sest pärast oma toitumiskava põhjalikku muutmist umbes aastake tagasi on kõrvetisi väga kõvasti vähemaks jäänud. lisaks aitab ka väikeste portsjonite söömine.

ok, kõike eelnevat sa teedki õigesti, seega ainuke asi mida soovitada oskan, ongi süsivesikute koomale tõmbamine. mul on just süsivesikud põhilised kõrvetiste tekitajad.

ning kuna kõrvetised on mind pikalt piinanud, olen ka kõvasti proovinud, mis neid tagasi hoiab. aitas nt vee joomine, veel parem efekt oli piima joomisel (mida sa ka mainisid). kuid kõige efektiivsemaks kõrvetistevältijaks oli mulle biokeefir - nt gefilus, dr hellus jne. need tõmbasid kõrvetised kohe vaiksemaks.

http://www.ihealthtube.com/aspx/viewvideo....9a43d9cce905e72

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Googelda "proton pump inhibitors + testosterone"

Meheraasule kirjutati Controloc i....

Vaatan, et on samas kategoorias. Mis paganama tabletiarmastus see kyll on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omeprasoolipreparaadid (Gasec, Nexium) vähendavad maohappe produktsiooni.

Söögitoru ja mao limaskesta kaitseks oleks soovitav kasutada linaseemne keedust.

Soovitan kõigil linaseemne keedust teha kellel probleeme ja juua seda hommikul tühja kõhu peale 40 min . enne sööki (või öösel kui vahepeal põiel käid :huh: )

Mul aitas väga hästi,tegin 2 nädalse kuuri ja probleeme pole ,välja arvatud kui mõni kord üle söön.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×